Найсвіжіше:
• Освідчився просто на сцені: романтичний момент під час концерту Наді Дорофєєвої на Козівщині • Мобілізація по-новому в Україні: що зміниться від 1 червня та хто може втратити бронювання • Новий залізничний маршрут зі столиці пролягатиме через Тернопіль • У Кременеці встановили національний рекорд • У селі на Козівщині викинули в поле четверо малих кошенят (фото) • У «Ниві» готують історичний трансфер: гравець може принести тернопільському клубу рекордний дохід • Рівнеміри пального: як обрати обладнання перед покупкою • Скандал у ресторані на Підгаєччині: відвідувач побив офіціантку й трощив майно • Передчасно пішла з життя багаторічна працівниця центру зайнятості у Ланівцях • Рекорд у ветеранському чемпіонаті Тернопільщини з футболу • Теребовлянщина прийматиме фінальну частину обласної ДЮФЛ • Ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Лановеччини • Козівщина 1 червня зустрічатиме загиблого на Сумщині 25-річного воїна • Футбольні команди з Тернопільщини вдало провели перші матчі плей-оф • Поранений у боях під Бахмутом воїн із Тернопільщини відійшов у вічність • У Заліщицькій громаді чоловік розмалював надмогильний пам’ятник покійної жінки • Трансферна кампанія на Тернопільщині: усі футбольні переходи • У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні
rss

В Києві відкрився перший український бізнес-форум «Україна – країна підприємців»


Опубліковано: 21 Жовтня 2016р. о 15:27

372

21 жовтня в Києві відкрився перший український бізнес-форум «Україна – країна підприємців» для молодих бізнесменів і тих, хто планує розпочати  власну справу. Його організатором є Український союз промисловців і підприємців за підтримки ПриватБанку.

Головна мета проекту – показати учасникам реальні можливості й перспективи для втілення бізнес-ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи та продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку власної компанії. За попередніми розрахунками, реалізація такої програми дозволить впродовж найближчих 2 років  створити понад 1 млн нових робочих місць у малому бізнесі.

Великий акцент робиться саме на практичній складовій заходу. Усі зацікавлені отримають з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від фахівців з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції тощо.

Про те, які умови для зростання підприємницької активності, самозайнятості в Україні вже створено, а над чим ще потрібно працювати,  розповідають спікери форуму: представники уряду, парламенту, міжнародних організацій, серед яких бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, голова комітету ВРУ Ніна Южаніна, представники Європейського банку реконструкції та розвитку тощо. Успішні кейси запуску власної справи та її розвитку представляють засновник Petcube Олександр Нескін, автор проекту «У пошуках Made in Ukraine» Юлія Савостіна, засновники «Бізнес Молодості» Євген Василенко та Олександр Компанець та інші.

Президент УСПП Анатолій Кінах: «Вже зараз дрібне та середнє підприємництво приносить близько 70% податкових надходжень до бюджету, здатне виробляти наукоємні та конкурентоспроможні продукти із високою доданою вартістю. Допоки в інших базових галузях «вирує» криза, держава повинна розглядати розвиток самозайнятості, малого та середнього бізнесу як свою стратегію, адже це нові робочі місця, зростання платоспроможності населення, формування середнього класу. Українське суспільство до цього готове: понад 60% молоді бажало б відкрити власну справу».

Голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет: «Розвиток справжнього підприємництва сьогодні для України є одним з найбільш пріоритетних шляхів виходу з кризи. І нова програма реальної підтримки малого бізнесу дасть можливість створити в приватному секторі понад мільйон робочих місць. Таким чином, велика  кількість тих, хто через зміни в економіці не можуть знайти роботу в традиційних галузях, зможуть створити власний бізнес, щоб утримувати себе та родину».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки:





Новини
31 Травня
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше