Найсвіжіше:
• Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото)
rss

Увага! Зник 34-річний тернополянин


Опубліковано: 13 Грудня 2021р. о 11:41

Оперативники Тернопільського районного управління поліції встановлюють місцеперебування Грицишина Олега Мар’яновича, 1987 року народження, жителя обласного центру.

 

До поліцейських із заявою про зникнення чоловіка звернулася його мачуха. З її слів, пасинок ще 9 грудня близько п’ятої години ранку вийшов з дому і не повернувся.

Прикмети розшукуваного: високого зросту, худорлявої статури, волосся темне. Був одягнений у сіру кофту, чорні джинси.

 

Уважно придивіться до фото, якщо вам відомо про місцезнаходження Олега Грицишина, повідомте про це правоохоронців за номером телефону (0352) 27 11 70 або на лінію 102.

 

 


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
26 Травня
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше