Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

Уряд хоче впровадити електронні довіреності


Опубліковано: 1 Грудня 2019р. о 13:21

В уряді хочуть запровадити електронні довіреності у додаток до паперових та подати відповідний закон до парламенту в найближчі тижні. Про це заявив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

– У нотаріусів і так є е-підпис, вони й зараз можуть накладати його в пару кліків на будь-які файли. Треба лише змінити декілька рядків у законах і підзаконці. Саме цим ми зараз із Мін’юстом та Нотаріальною палатою і займаємось, – повідомив Дмитро Дубілет.

Міністр пояснив, як буде працювати нововведення.

– Уявіть собі, що ви оформлюєте у нотаріуса довіреність. І ось крім того, що він вам дає її на стандартному паперовому бланку, ще й вам надсилає pdf-файл (поштою, у месенжер, на флешці – не важливо) зі своїм накладеним електронним підписом, – підкреслив Дубілет.

За словами міністра, електронні довіреності зручніші й безпечніші: “По-перше, це дуже зручно. Уявіть, що вам потрібно терміново передати довіреність в інше місто (або навіть просто в інший район). І замість того, щоби передавати паперовий бланк поштою або їхати кудись, ви просто скидаєте її, кому потрібно, поштою або в месенжер!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше