Найсвіжіше:
• Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона • Відомий зборівчанин назвав Орбана найбільш цінним замороженим російським активом у Європі • У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників • Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю
rss

Уродженка Тернополя стала новою депутаткою Верховної Ради України


Опубліковано: 28 Лютого 2025р. о 14:02

Уродженка Тернополя стала новою депутаткою Верховної Ради України від партії “Слуга народу”. ЦВК визнала Інну Свирибу обраною депутаткою від “Слуга народу” замість Кормишкіної.
“ЦВК визнала Інну Свирибу обраною народною депутаткою України. Комісія отримала постанову Верховної Ради України про дострокове припинення повноважень народної депутатки України Ірини Кормишкіної. Ірина Кормишкіна була обрана на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії «Слуга народу». ЦВК розглянула документ і визнала Інну Свирибу, наступну за черговістю кандидатку, включену до виборчого списку партії «Слуга народу» під № 148, обраною народною депутаткою України на зазначених виборах”, – йдеться у повідомленні ЦВК.

Додамо, що Інна Свириба народилася 24 липня 1967 року у Тернополі. Закінчила Тернопільський Національний Медичний Університет ім. І. Я. Горбачевского й отримала диплом лікаря-терапевта. Також закінчила Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупіка в Києві, за спеціальністю “лікар-гематолог”. До цього працювала лікаркою-гематологом у відділенні радіаційної гематології Національного Наукового Центру Радіаційної Медицини АМН України. Працювала дизайнеркою інтер’єрів і декораторкою. Навчалася в Європейській школі дизайну (Київ). На момент виборів офіційно тимчасово безробітна.

У 2019 році балотувалась до Верховної Ради 9 скликання від “Слуги Народу” під непрохідним номером 148 у списку.


Джерело: Тернополяни
Рубрика:




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше