Найсвіжіше:
• На Шумщині обрали нового голову районного суду • Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль» • Тернопільська «Нива» сьогодні зіграє спаринг із донецьким «Шахтарем» • Команда з Борщева дозаявила одразу шістьох нових футболістів • Граючий тренер «Нараєва» продовжить кар’єру на Бучаччині • Бюджет громади на Тернопільщині рятує водоканал: 1,8 млн гривень спрямували на його підтримку • Молоде дарування поповнило склад «Поділля» з Великої Березовиці • Влада готує “радикальні” зміни в мобілізації, які торкнуться призовного віку • Загиблого на Донеччині воїна з Гусятина просять посмертно визнати Героєм України • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • Колишній радник голови ТОВА розкритикував хресну ходу до Почаєва через російську символіку • П’ять квартир, апартаменти та Toyota Land Cruiser: ВАКС конфіскував необґрунтовані активи нардепки з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув військовослужбовець із Кременеччини • ФК «Бучач» підсилився двома вихованцями місцевої футбольної школи • На Заліщиччині незаконна вирубка дерев обійшлася порушнику у понад 20 тисячі гривень • На Гусятинщині пожежа забрала життя 53-річного чоловіка
rss

У Зборові проходить турнір з футболу приурочений Міжнародному Дню захисту дітей (+фото)


Опубліковано: 2 Червня 2023р. о 10:23

1 червня у Зборові на міському стадіоні «Колос» розпочався турнір з футболу серед учнів шкіл Зборівської громади. Змагання проходять у рамках загальноукраїнського проєкту «Простір дружній до дитини», який реалізується Всеукраїнською фундацією «Захист прав дітей».

Як розповів керівник «Простору» в Тернопільській області Ігор Козовик, першими вступили в боротьбу учні 5-7 класів, вони змагалися в половині дня, у другій – підключилися найстарші – школярі 8-11 класів. А сьогодні, 2 червня, в боротьбу вступили наймолодші – учні 1-4 класів.  

За словами Ігоря Ігоровича, у кожні віковій групі змагаються по п’ять команд. Загалом у турнірі беруть участь 120 школярів, усі вони отримають медалі, незалежно від місця команд у підсумковій турнірній таблиці, а кращі з кращих ще й отримають кубки.

Нагадаємо, проєкт «Простір дружній до дитини» створений для психосоціальної підтримки родин з дітьми, які постраждали від військових дій в Україні та знайшли прихисток у Тернопільській області.

Також у ньому беруть участь місцеві діти, батьки яких служать у Збройних силах України та інших військових формуваннях, а також звичайні юні мешканці Зборівської громади, адже їхнє дитинство теж проходить під час війни, вони часто чують повітряні тривоги, під час яких знаходяться в укриттях тощо.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , ,





Новини
24 Серпня
23 Серпня
22 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше