Найсвіжіше:
• «Поділля» вирвало нічию у Борщеві на останніх хвилинах першого півфіналу Кубка Тернопільщини • Чому переїзд може вимагати допомоги психотерапевта? • На війні загинув тернополянин, якого понад рік вважали зниклим безвісти • Під Зборовом збудують сучасний музей і меморіальний комплекс світового рівня • Асоціація футболу Тернопільщини проведе нараду щодо нового сезону Дитячо-юнацької ліги • «Сокіл» удесятьох вирвав нічию в «Агрона» у першому півфіналі Кубка Тернопільщини • На Сумському напрямку загинув оператор БпЛА з Кременеччини • У Тернополі судитимуть чоловіка за умисне вбивство з особливою жорстокістю • На Харківському напрямку загинув боєць «Хартії» з Тернопільщини • Стріляв у спину підлітку та в око сусіду: тернополянин постане перед судом • На війні загинув солдат з Теребовлянщини • На війні загинув 45-річний воїн зі Скалатської громади • Тренеру тернопільської «Ниви» подарували колекційну картку та дерев’яну фігурку • У Києві викрили схему з «одруженням наосліп»: серед головних фігурантів – жителька Тернопільщини • Пожежа на Малашовецькому сміттєзвалищі не вщухає: яка ситуація зараз • ДТП на Козівщині: 16-річний мотоцикліст зіткнувся з Mercedes • Вважався зниклим безвісти з 2023 року: у Тернополі поховають загиблого Героя • Збій у «Резерв+»: українцям радять носити із собою паперові документи • У Тернопільській міськраді змінився начальник одного з ключових управлінь • За 450 доларів обіцяли «права»: на Тернопільщині судитимуть двох інструкторів автошколи • Скандал: водій автобуса Тернопіль-Гусятин виїхав на тротуар і кидався на людей • У громаді Тернопільщини знайшли додаткові 5 млн грн: на що їх витратять? • Пенсіонерам пригрозили зупинкою виплат: що потрібно зробити після отримання ID-картки • На Зборівщині триває масштабна пожежа на сміттєзвалищі • Стали відомі результати усіх матчів ігрового дня чемпіонату та кубка Тернопільщини
rss

У Збаражі визначився перший фіналіст обласної футзальної ліги серед юнаків


Опубліковано: 12 Лютого 2022р. о 9:07

Визначився перший фіналіст Чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н. Зональні змагання 11 лютого відбулись у м. Збараж. Шість команд були розділені на дві підгрупи:

                          Група «А»                                Група «Б»

  • «Чемпіон» В.Глибочок              1) ДЮСШ «ФА Тернопіль»
  • ДЮСШ В.Дедеркали  2) «Чемпіон» Ланівці
  • ДЮСШ Збараж            3) ДЮФК « Нива» Тернопіль

Результати ігор і турнірні таблиці:

«Чемпіон»  В.Глибочок    —    ДЮСШ В.Дедеркали      1:3

 «Чемпіон»  В.Глибочок    —     ДЮСШ Збараж               3:4

  ДЮСШ В.Дедеркали    —   ДЮСШ Збараж                     4:1    

Турнірна таблиця. Група «А»

Команда

1

2

3

І

В

Н

П

Р/М

О

1

ДЮСШ В.Дедеркали

 

4:1

3:1

2

2

0

0

7:2

6

2

ДЮСШ Збараж

1:4

 

4:3

2

1

0

1

5:7

3

3

«Чемпіон» В.Глибочок

1:3

3:4

 

2

0

0

2

4:7

0

       

ДЮСШ ФА Тернопіль   —  «Чемпіон» Ланівці                 5:0

 ДЮФК «Нива» Тернопіль   —  ДЮСШ ФА Тернопіль    3:5

 «Чемпіон» Ланівці    —    ДЮФК «Нива» Тернопіль        6:0

Турнірна таблиця. Група «Б»

Команда

1

2

3

І

В

Н

П

Р/М

О

1

ДЮСШ ФА Тернопіль

 

5:0

5:3

2

2

0

0

10:3

6

2

«Чемпіон» Ланівці

0:5

 

6:0

2

1

0

1

6:5

3

3

ДЮФК «Нива» Тернопіль

3:5

0:6

 

2

0

0

2

3:11

0

За вихід у фінальну частину зустрічались переможці своїх підгруп ДЮСШ В.Дедеркали та ДЮСШ ФА Тернопіль. З рахунком 3:2 перемогу святкували юні футзалісти з Тернополя, які стали першими фіналістами. Ігри у інших зонах пройдуть у суботу 12 лютого.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
3 Серпня
2 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше