Найсвіжіше:
• На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію • Прогресуюча хвороба забрала життя Героя з Тернопільщини • Кримінальний авторитет та його спільник постануть перед судом у Тернополі за «схеми» з ТЦК
rss

У Збаражі під колесами іномарки загинув місцевий житель


Опубліковано: 2 Лютого 2024р. о 12:37

У Збаражі внаслідок наїзду автомобіля смертельно травмувався місцевий житель. Автопригода сталася увечері, 1 лютого, на вулиці Незалежності.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередніми даними, потерпілий переходив проїжджу частину поза межами пішохідного переходу та потрапив під колеса автівки BMW.

Чоловіка 1968 року народження медики доправили до лікарні. Травми, отримані потерпілим, виявились несумісними з життям, він помер у медзакладі.

У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Повні обставини та причини аварії з’ясовують правоохоронці.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше