Найсвіжіше:
• Рейтинг найпопулярніших смаків піц в Україні • Суддя з Тернопільщини обзивала переведеного колегу із Запоріжжя «квартирантом» • На Тернопільщині оштрафували лісника, що вимагав хабар за збирання березового соку • На Бучаччині постачальник електроенергії “нагрів” бюджет на півмільйона • Середина травня на Тернопільщині виявилася найхолоднішою за останні 40 років • У Тернополі мотоцикліст та його 14-річна пасажирка потрапили до лікарні після ДТП • У Тернополі горів супермаркет та складські приміщення • Цифрова ера дружби: як інтернет змінює спілкування між людьми • Водна поліція викрила браконьєра на Зборівщині  • У Тернополі сталася масштабна пожежа (фото) • Дверні ручки як елемент інтер’єру: на що звернути увагу при виборі • У Зборові відбувся дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу» • Компанія з Тернополя вперше представила дрон для дистанційного мінування • Обірвався гак і труби задавили водія: страшна смерть на Тернопільщині • Робота в Смілі: нові можливості для різноробочих • Кубок регіонів з футболу: у Тернополі зіграно перші матчі • У Польщі підбили підсумки ексгумації, яку проводили в Пужниках на Тернопільщині • Збаражчанин збрехав поліцейським, що у нього викрали авто • Як захистити гвоздики від шкідників і хвороб: природні й хімічні методи • Хто з тернополян має право на відстрочку від мобілізації і які документи це підтверджують: пояснення від юристів • Найгірші побоювання підтвердились: на Луганщині загинув воїн з Тернопільської області • Інноваційний прорив на Тернопільщині: ТНТУ та АРР об’єднали зусилля • У Тернополі зафіксоване найрізкіше падіння попиту на оренду житла • На Буковині шахеди вранці пошкодили залізницю • Бережанські “Леви” успішно дебютували на чемпіонаті України з футзалу
rss

У Збаражі нагородили чемпіонів першої футбольної ліги Тернопільщини


Опубліковано: 3 Листопада 2024р. о 10:17

За підсумками сезону 2024 року футбольний клуб «Збараж» став переможцем першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року. 2 листопада у приміщенні збаразького спортивного комплексу місцевої ДЮСШ відбулась урочиста церемонія нагородження, у якій взяли участь не лише дорослі чемпіони, але й юні вихованці місцевої спортшколи, які стали переможцями у свій віковій групі U-13 Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області.

Обох чемпіонів привітали Збаразький міський голова Роман Полікровський та голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик.

Роман Полікровський, зокрема, зауважив: «Неймовірним досягненням завдячуємо талановитому тренеру обох команд-чемпіонів Збаразької громади Михайлу Кузьмі. Щиро дякуємо за професіоналізм та самовідданість у розвитку спорту та вихованні молодого покоління. Величезна подяка кожному гравцю за самовідданість, командний дух та жагу до перемоги. Впродовж сезону всі були одним цілим, що й дозволило пройти сезон без жодної поразки!»

Тарас Юрик наголосив, що не просто було провести футбольний сезон в умовах війни, однак завдяки українським захисникам у Тернопільській області таки вдалося організувати і на належному рівні завершити футбольний чемпіонат.

– Збараж нині важко уявити без футболу, адже у Вашій громаді створена своєрідна піраміда. У Вас активно розвивається дитячою-юнацький футбол, команда ФК «Збараж» успішно провела сезон у першій обласній лізі, а також ще один збаразький колектив «Галич» виступає у вищій лізі та представляє Тернопільщину в аматорському чемпіонаті України. Цьогоріч ФК «Збараж» показав унікальне досягнення, яке тільки можна повтори – команда впродовж довгого футбольного сезону не зазнала жодної поразки і здобула цілком справедливе перше місце. Цьогоріч завдяки Вашим тренерам та керівництву громади у Вас сформувалася команда на 80 відсотків з місцевих футболістів, що теж є хорошим показником для інший наших колективів. Безперечно, перемога у перший лізі – це не межа для ФК «Збараж», знаючи амбіції Вашого керівництва та тренера Михайла Михайловича Кузьми, є всі підстави говорити, що наступний сезон вже у вищій лізі буде не менш успішним, ніж нинішній. Чого я і всі шанувальники збаразької команди Вам бажаємо, – зазначив Тарас Юрик.

Опісля футболісти, тренери, керівництво команди U-13 та ФК «Збараж» отримали від від Асоціації футболу Тернопільщини, міської ради та спонсорів заслужені нагороди – медалі, грамоти та цінні подарунки. А капітан збаразької команди з рук Тараса Юрика отримав красень-кубок за перемогу у першій обласній лізі.

Також індивідуальними призами нагороджені головний тренер ФК «Збараж» Михайло Кузьма, як кращий тренер першої ліги, а Назарій Макух отримав одразу дві нагороди, як кращий бомбардир ліги (18 забитих м’ячів) та кращий гравець першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу серед аматорських команд за результатами опитування тренерів і капітанів.

Асоціації футболу Тернопільщини дякує всіх, хто підтримував ФК «Збараж» упродовж довгого футбольного марафону. Спонсорам та меценатам – Сергію Хомишаку, представникам Зарубинського спиртзаводу Норіку Геворкяну та Олегу Лакомому, а також директору Збаразького горілчаного заводу Максиму Гришину. Особлива подяка головному організатору та ідейному натхненнику команди ФК “Збараж” Руслану Хруняку, без якого не було б цього результату. Велика подяка представникам Збаразької  міської ради: Роману Полікровському, Володимиру Флінті, Ігорю Патронику, Уляні Кашубі за розвиток спорту у Збаразькій громаді. Величезна вдячність Ігорю Коту, Сергію Грицеляку та Богдану Кузьмі за технічне та медійне забезпечення спортивних подій у Збаразькій громаді. Щира подяка талановитим працівникам КУ “Центр культури і дозвілля”, співакам, танцюристам та ведучим за організацію церемонії нагородження!

І, найголовніше, низький уклін і шана нашим воїнам-захисникам, які дають можливість нашим дітям і молоді розвиватись та перемагати у спорті.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
23 Травня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше