Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

У Тернополі затримали чоловіка, який обікрав 15 водоматів (відео+фото)


Опубліковано: 26 Липня 2024р. о 14:39

Упродовж кількох тижнів у Тернополі невідомий обікрав 15 водоматів. Сума збитків, завдана підприємцю, становить понад 10 тисяч гривень.

Ще 20 травня до Тернопільського районного управління поліції звернувся місцевий житель та повідомив, що став жертвою злодіїв. Невідомі вночі виламали дверцята п’яти водоматів, встановлених на масиві БАМ, та викрали звідти гроші.

Працівники поліції зареєстрували ще два аналогічних злочини: 23 травня зловмисники пошкодили та обікрали 7 водоматів, а 5 червня – 3.

Частину крадіжок зафіксували камери відеоспостереження. У ході досудового розслідування стало відомо, що на злочин невідомий йшов вночі. У водомати проникав шляхом віджиму дверей.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники карного розшуку Тернопільського райуправління поліції вийшли на слід підозрюваного, встановили його місцеперебування і з’ясували, що чоловік об’єктом крадіжок обирав водомати, встановлені неподалік його помешкання. Зловмисник – раніше судимий за майнові злочини 35-річний житель обласного центру.

За словами оперативників, дана особа перебувала уже в офіційному розшуку за крадіжки автомобільних акумуляторів, вчинені на території Хмельниччини.

Вирішується питання про оголошення тернополянину підозри відповідно до частини 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. За вчинене йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше