Найсвіжіше:
• Як розробка сайту допомагає бізнесу зростати в цифровому середовищі • Після важкого поранення помер військовий з Тернопільщини • Півтора роки надій та сподівань: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Ефективний і надійний: як обрати ноутбук для бізнесу • Стали відомі всі чвертьфіналісти кубка Тернопільщини з футболу • На Шумщині трапилася пожежа у продуктовому магазині  • До Дня міста Тернополя три дні працюватиме святкова фуд-зона в парку Національного відродження • Тернопільська “Нива” підписала контракт із гравцем одеського “Чорноморця” • Тернопільський університет став найкращим педагогічним вишем України • До України суне пекельна спека до +36: синоптик назвав точну дату • «Тернопіль – місто донорів»: стартує соціальна акція до Дня міста • Спочив у Бозі адміністратор Фейсбук-групи Теребовлянщини • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • У Тернополі чоловік загинув, випавши з вікна четвертого поверху • У Чортківській громаді перевірятимуть законність підключень до водопроводу • На Бучаччині помітили дорослих вовків (відео) • У Зарваниці завершився історичний синод, який прийняв кодекс канонів УГКЦ • П’яний водій у Тернополі за 20 хвилин скоїв дві ДТП та втік: Драгер показав 2,49 проміле • У Дніпропетровській області загинув сержант з Тернопільщини • Відомий співак з Тернопільщини розкрив, який дохід вважає достатнім для комфортного життя • На Донеччині загинув 53-річний солдат з Кременеччини • Загинув на війні: Почаївська міська рада повідомила про смерть Сергія Андрійка • У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень • Спочила у Бозі колишня освітянка з Кременеччини • Смертельна ДТП поблизу Тернополя: зіткнулися Mercedes Sprinter і ВАЗ
rss

У Тернополі з водоматів колишній працівник викрадав готівку


Опубліковано: 6 Жовтня 2023р. о 17:00

Із заявою до поліції звернувся місцевий підприємець. Чоловік повідомив, що з його водоматів, встановлених на масиві “Дружба”, невідомі викрадають гроші.
Частину крадіжок зафіксували камери відеоспостереження.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники карного розшуку Тернопільського райуправління поліції вийшли на слід підозрюваного, а після того, як зібрали достатню доказову базу і встановили його місцеперебування, прийшли до нього з підозрою.
У ході розслідування з’ясувалося, що зловмисник після звільнення мав ключі від водоматів і впродовж дня ходив на “заробітки”.
За серпень-вересень із шести водоматів він викрав понад 11 тисяч гривень.
Чоловік у скоєному зізнався. У поле зору правоохоронців він потрапляє вперше. Тернополянину оголосили підозру відповідно до частини 4 статті 185 ККУ. За вчинене йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
12 Липня
11 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше