Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

У Тернополі водій намагався відкупитися від патрульних


Опубліковано: 23 Січня 2024р. о 10:00

Щоб уникнути адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного спʼяніння, житель Тернопільського району запропонував поліцейським 5 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Під час патрулювання території обслуговування співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 м.Тернопіль за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля «Mercedes-Benz Sprinter». За кермом перебував 37-річний житель Тернопільського району. Спілкуючись з водієм, поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти освідування. Проте зробити це на місці події або в медзакладі чоловік відмовився.

Натомість почав пропонували поліцейським 5 тисяч гривень, аби вони не складали на нього адмінпротокол. Інспектори попередили кермувальника про кримінальну відповідальність за пропозицію та надання неправомірної вигоди службовій особі. Однак, це не зупинило порушника, він продовжував наполягати на своєму. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу для документування корупційного правопорушення.

Відомості за даною подією внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 369 (пропозиція надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.

Окрім цього, поліцейські склали на водія адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння – стаття 130 КУпАП.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше