Найсвіжіше:
• Щелепно-лицевий хірург: з якими проблемами звертаються пацієнти • Армійський застосунок Резерв+ припиняє роботу: користувачам порадили підготуватись до вимкнення • До Держреєстру нерухомих пам’яток внесли 78 об’єктів культурної спадщини Тернопільщини • На Запоріжжі загинув старший технік артрозвідки з Тернопільщини • На Шумщині до медиків з ознаками вірусної інфекції звернулася місцева жителька: сказу лікарі у неї не виявили • Для визначення чемпіона в Дитячій футзальній лізі U-9 довелося рахувати забиті та пропущені м’ячі • Як швидко та вигідно купити квиток на автобус: повний гід для пасажирів • Кому варто поставити брекети у Львові • До Тернополя нелегально везли окуляри віртуальної реальності • На Теребовлянщині п’яний мешканець Одещини намагався «відкупитися» від копів • Тістечка з марихуаною: у Тернополі поліцейські в ході масштабної спецоперації затримали двох наркоділків • Кременеччина отримала нового керівника поліції • «Чемпіони» з Тернополя здобули «золото» та «срібло» в Дитячій футзальній лізі U-10 • Основні типи матриць для стоматологічної реставрації • Помер 48-річний учасник бойових дій з Борщівщини • У Тернополі викрито наркоторговців канабісом: товар зберігали в гаражі у центрі міста • У Тернополі правоохоронці виявили бездиханне тіло 74-річної жінки • На Шумщині засудили жінку, яка фіктивно працевлаштовувала людей за кордон • Вчений зі Скалата може стати заступником начальника Тернопільської ОВА • Родина з Дніпра викупила старовинний графський млин на Тернопільщині і хоче зробити з нього музей з кав’ярнею • На Донеччині загинув колишній військовополонений з Тернопільщини • 32 команди виходять на старт чемпіонату Тернопільської області з футзалу U-13 • Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • У Служби зайнятості Тернопільщини з’явився мобільний додаток • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня
rss

У Тернополі трапилася пожежа у житловій багатоповерхівці (+фото)


Опубліковано: 24 Грудня 2023р. о 16:36

О 14:25 годині сьогодні, 24 грудня, до Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу у квартирі, розташованій на 7-му поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Тернопіль, вул. Київська. 

Відразу після отримання повідомлення на місце пригоди були направлені 2 відділення частини спеціальної пожежної техніки та працівники оперативно-координаційного центру. По прибуттю на місце пригоди, виявлено, що пожежа виникла на кухні квартири. Площа загоряння орієнтовно становить 5 квадратних метрів. На щастя, потерпілих серед мешканців не виявлено.
У зв’язку з величезним ризиком, була проведена евакуація 15 мешканців будинку з 7-го та 8-го поверхів. Це дозволило забезпечити безпеку мешканцям верхніх поверхів.

О 14:44 годині пожежу було локалізовано, і вже за п’ять хвилин, о 14:49 годині, вдалося повністю ліквідувати загоряння.

Важливо відзначити ефективну та оперативну роботу підрозділів ДСНС, які вчасно реагувала на виклик та запобігли серйозним наслідкам. Завдяки спільним зусиллям вдалося забезпечити безпеку мешканців та майна. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:




Новини
19 Лютого
18 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше