Найсвіжіше:
• Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла
rss

У Тернополі створено мережу аварійно-диспетчерських служб


Опубліковано: 13 Жовтня 2016р. о 16:01

На базі кількох підприємств у Тернополі створено аварійно-диспетчерські бригади, які здійснюють ліквідацію будь-яких пошкоджень на внутрішньобудинкових мережах центрального опалення, тепло – , водо – та електропостачання, які виникають у будинках міста.

Представники ОСББ чи обслуговуючих підприємств можуть на вибір укласти договір із будь-якою аварійною бригадою на обслуговування житлового фонду. Також індивідуально бригаду можуть викликати мешканці за окрему плату, якщо договір з цією аварійною бригадою укладений не був.

Контактні телефони аварійних служб з обслуговування внутрібудинкових мереж теплопостачання та гарячого водопостачання в розрізі будинків: 

ПП «Східний масив» тел.24 36 07, 0673508833 (цілодобово). 0672083686 ( з 08 год. 00 хв. до 20.год. 00 хв.), ПП «Східний масив», ПП «Наш дім», ЖЕК 13 ЖБК  (м-н «Східний»)

ПП «Люкс» тел.. 26 86 09 ( в робочий час), 0506853707, 42 68 07 ( у вихідні дні та нічний час), ПП «Люкс» , ДП «Люкс житло», ПП «Благоустрій»

СПД Лемега О.В. тел..43 58 60, 53 59 56 ( в робочий час), 43 58 60 ( у вихідні дні та нічний час), ПП «Дружба –сервіс-житло 1», ЖЕК 13 ЖБК  (м-н «Дружба»)

ПП «Аляска» тел.42 63 65, 0686006632 (цілодобово), «ПП Сонячне», ПП «Вікторія М». ПМП «Совр», ТзОВ «Совр 1»

ТОВ «Теплогарантія» тел., 25 08 27 (цілодобово), ПП «ТернопільКомСервіс», ГТОВ «Мрія»

КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» тел. 52 71 14, 25 48 10 (цілодобово) ТзОВ «Коменерго –Тернопіль», зовнішні мережі теплопостачання та гарячого водопостачання.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше