Найсвіжіше:
• Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей
rss

У Тернополі шахрай упродовж цілого місяця розраховувався сувенірними грошима (фото)


Опубліковано: 14 Серпня 2025р. о 17:14

У Тернополі оперативники поліції викрили та затримали 40-річного жителя обласного центру, раніше судимого за майнові злочини. Фігурант упродовж місяця встиг провернути щонайменше шість шахрайських оборудок, заволодівши чужим майном на понад 90 000 гривень.

Схема афериста була однакова – він розраховувався за товари сувенірними купюрами, що зовні нагадували справжні гроші, або ж брав речі під виглядом оренди та одразу зникав.

Правоохоронці встановили, що у липні зловмисник прийшов до відділення поштового зв’язку, де під приводом отримання посилки заволодів мобільним телефоном вартістю понад 11 000 гривень, не сплативши за нього.

На вулиці Грушевського в одному з магазині чоловік «придбав» товар за сувенірні 9800 гривень. У торговій точці мобільних аксесуарів розрахувався такими ж «грошима» за навушники, смарт-годинник, колонку та інше приладдя – усе на суму майже 10 000 гривень. Аналогічний випадок стався в магазині чоловічого одягу, де фігурант «купив» речі на понад 7000 гривень.

У жителя Збаража, під приводом оренди, зловмисник забрав електросамокат вартістю 40 000 гривень та не повернув його.

Крайній випадок стався в магазині одного з торгових центрів: залишивши гаманець із сувенірними купюрами, аферист пішов із новим телефоном вартістю понад 13 000 гривень.

Як з’ясувалося, на момент скоєння злочинів фігурант перебував у розшуку за вчинення незаконного заволодіння транспортним засобом. На нього була винесена ухвала суду – тримання під вартою.

За всіма фактами слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 та ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Також було вилучено речові докази.  

Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні ряду шахрайств. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше