Найсвіжіше:
• Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя
rss

У Тернополі розгромили “Водну арену” (фото)


Опубліковано: 7 Серпня 2025р. о 14:58

“Водна арена Тернопіль”, яка повинна була стати однією з головних водних спортивних об’єктів України, перетворилася на занедбаний спортивний комплекс, де замість всеукраїнських та міжнародних змагань гуляє вітер, і за якою ніхто не пильнує. Про це красномовно свідчать фотографії тернополянина Володимира Галицького.

За думку Володимира Галицького, спортивний об’єкт, на який було витрачено понад 100 мільйонів гривень, перетворився на руїну.

Зникли камери спостереження, а на їхньому місці висять лише обірвані кабелі. Поламані замки, сміття всередині будівель, зірвані літери з назви арени – це все, що залишилося від того спортивного комплексу, яким так пишалася Тернопільщина. Інформаційні стенди порізані, а банери валяються на підлозі, що дає підстави для обурення серед місцевих жителів. Територія навколо Водної арени заросла бур’янами. На думку місцевих мешканців, бур’яни, які тут завжди росли, тепер виглядають як ще один символ занедбаності цього об’єкта, – йдеться в повідомленні Володимира Галицького.

Водна арена була частиною програми «Велике будівництво», що мала на меті розвиток спортивної інфраструктури країни. На неї у 2020 році приїжджав особисто Президент України Володимир Зеленський.

Водна арена на околиці Тернополя мала стати спортивним об’єктом міжнародного рівня. Цю тезу висловив під час робочої поїздки на Тернопільщину Володимир Зеленський.

Скажу відверто, просто приємно бачити, що на водній арені стільки багато зроблено. Тут вже можна проводити змагання, Але щоб водна арена стала справді об’єктом міжнародного класу, то потрібно, щоб до цього долучилася держава і виділила певні кошти. Я думаю, що після цього наступного року вона арена повністю буде готова для проведення міжнародних змагань, – сказав Володимир Зеленський під час знайомства із завершальним етапом будівництвом гідротехнічних споруд веслувального каналу центру веслування.

Всього за кілька років будівництва, на проект було витрачено 68 мільйонів гривень з державного бюджету, а також додатково передано 25,9 мільйона гривень з бюджету міста на співфінансування. Обіцяли, що Водна арена буде використовуватися для проведення міжнародних чемпіонатів з водних видів спорту, а також стане тренувальною базою для національних збірних команд. Однак, на жаль, об’єкт так і не став тим «туристичним магнітом», яким його обіцяли. Більше того, скоро з цього спортивного об’єкту може нічого не залишитися, якщо і далі, “по-державницьки”, за ним пильнуватимуть…

Отримали інформацію від небайдужих громадян та медіа, що Водна арена Тернополя погромлена. Зараз уповноважена особа від департаменту розвитку інфраструктури ОВА спільно із правоохоронцями та підрядником фіксують факти пошкодження, збирають усю необхідну інформацію. Уже готується офіційна заява до Головного управління Нацполіції. Маємо з’ясувати, хто причетний до цього вандалізму, і притягнути винних до відповідальності. Дякуємо всім, хто підняв цю тему. Далі – будемо вас інформувати, – відреагував на підняту тему перший заступник голови Тернопільської ОВА Степан Куйбіда

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше