Найсвіжіше:
• Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу
rss

У Тернополі робоча група обстежила 304 об’єкти фонду захисних споруд міста


Опубліковано: 13 Червня 2023р. о 8:57

З 3-го червня у Тернополі працює робоча група, яка перевіряє об’єкти фонду захисних споруд цивільного захисту Тернопільської міської територіальної громади. До її складу увійшли працівники міської ради, представники служби надзвичайних ситуацій та поліції, які під час кожної перевірки надають рекомендації балансоутримувачам щодо стану укриттів.

Так, впродовж минулого тижня робоча група оглянула 304 захисних споруди цивільного захисту (будівлі, споруди, приміщення). За результатами обстежень з них не придатні – 20 об’єктів. Укриття, які закриті або до яких є зауваження, перевірять повторно, після чого будуть прийняті відповідні заходи.

Нагадаємо, робоча група, яка перевіряє укриття, створена на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.

До слова, усі укриття, які є у Тернополі, нанесені на інтерактивну карту та доступні у мобільному додатку «е-Тернопіль» (посилання для iOS та для Android) або у розділі «Е-сервіси».

Звертаємо увагу, укриття та сховища у лікувальних закладах доступні лише для пацієнтів та персоналу медичного закладу, а укриттями у закладах торгівлі можна скористатися відповідно до їх режиму роботи. Графік роботи теж позначено на інтерактивній карті та у мобільному додатку.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше