Найсвіжіше:
• Лікарі, які брали гроші за вплив на голову Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу, пішли на угоду • Голова громади на Тернопільщині повідомив про кількість загиблих на війні мешканців • У Кременці горіла багатоповерхівка: троє людей шпиталізовані • Воїн з Борщева з позивним “Сокіл” загинув унаслідок важкого поранення, яке отримав, допомагаючи побратимам на полі бою • 16 лютого у Тернополі визначать кращу ветеранську футзальну команду області • У Тернополі ортопед-травматолог зі США оперує поранених військових • Пішов до лав небесних воїнів: 15 лютого тернополяни прощатимуться із загиблим Героєм • У Курській області загинув військовий з Тернопільщини • Військовозобовʼязаним українцям віддадуть закордонні паспорти • Смертність на Буковині майже вдвічі перевищує народжуваність • На Харківщині помер розвідник-прикордонник з Тернопільщини • Знущання з диких кабанів на Тернопільщині: обвинувачені уникнули ув’язнення через угоду зі слідством • У Тернополі знайшли тіло жінки з ознаками насильницької смерті • На Луганщині загинув 28-річний військовий з Тернопільщини • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернополя: свій останній бій воїн прийняв на Харківщині • Тернопільщина 15 лютого зустрічатиме загиблого офіцера • Житель Тернопільщини отримав умовний термін за адміністрування Viber-спільноти про ТЦК • Як вибрати фарбу для бетонної поверхні • На Теребовлянщині п’яний водій не впорався з керуванням і заїхав у дерево  • Тернопільський арбітр успішно пройшов навчально-тренувальний збір у Києві • Суд відправив за ґрати водія з Кременецького району, який тверезим не сідав за кермо • На Шумщині вихід на лід дитини ледь не призвів до фатальних наслідків • У Кременці на пішохідному переході авто збило дівчинку (+фото) • Двоє 24-річних тернополян організували незаконну схему виїзду військовозобов’язаних за кордон • Шахраї видурили у тернополянина понад 1,2 мільйона гривень
rss

У Тернополі пограбували пенсіонера зі Збаражчини, в котрого в пожежі ще й згорів будинок


Опубліковано: 15 Січня 2025р. о 11:16

Сумку з особистими речами та гаманцем, в якому було 1368 гривень, 13 січня близько 6 ранку вирвала з рук пенсіонера невідома жінка та втекла. Потерпілий звернувся за допомогою до поліції, але не одразу, а лише через 5 годин після грабежу.

Правоохоронці встановили, що жертва правопорушення – житель Збаразької міської громади. 80-річний чоловік залишився без житла, оскільки в пожежі у нього згоріло майно, а сумка з речами та гроші – це всі статки потерпілого.

На момент злочину пенсіонер перебував на залізничному вокзалі. Він зміг описати грабіжницю, а працівники кримінальної поліції за допомогою камер відеоспостереження вже за 3 години після заяви встановили особу підозрюваної та її місцеперебування.

Як з’ясувалося, чоловіка пограбувала 25-річна тернополянка. Жінка раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася і свій вчинок пояснити не може. Фігурантку затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їй ін


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
15 Лютого
14 Лютого
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше