Найсвіжіше:
• Богатир з Козівщини – у шістці найкращих юніорів Балкан! • Тернопільщина 17 липня віддасть останню шану загиблому на Донеччині молодому воїну • Інструктори обласного Червоного Хреста навчають рятувальників першій допомозі • У Борщеві визначився останній півфіналіст кубка Тернопільщини з футболу • Ветеран Костянтин приєднався до сервісного центру МВС на Тернопільщині • Тернопільська Нива підпише п’ять новачків • Які паперові стакани для кави купують найчастіше: огляд популярних варіантів • Генпрокурор ухвалив рішення щодо всіх прокурорів з інвалідністю • У громаді на Буковині заборонили використання гучних мотоциклів • Бережанщина віддала останню шану воїну, котрий помер у навчальному центрі • Ветеран війни з Борщівщини заснував компанію з обробки полів агродронами • На Хмельниччині офіційно об’єднали два університети • Від фронту – до сервісу: ветеран війни з Тернопільщини став адміністратором   • У 43-річного тернополянина виявили бойову гранату та запал • На Тернопільщині в отриманні хабаря підозрюють лікаря-інтерна  • Які інструменти безпеки пропонують сучасні гемблінг-оператори • На матч «Шахтаря» у Тернополі всі квитки продані впродовж однієї години • Отримав поранення несумісні з життям: на Харківщині загинув тернополянин • Майже півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині чиновник виписав премії сам собі: як його покарав суд  • Кабмін погодив призначення депутата-мільйонера заступником керівника Хмельницької ОВА • Без вагань обрав шлях воїна: на Донеччині загинув молодий уродженець Тернопільщини • Тернопільський чорнозем один з найдорожчих в Україні • Захисник “Азовсталі” Михайло Діанов показав, де відпочиває з дружиною після весілля (фото) • На Тернопільщині у потужне промислове підприємство інвестують 1,5 млрд грн
rss

У Тернополі побили інспектора з паркування


Опубліковано: 5 Травня 2025р. о 12:33

У Тернополі зафіксовано випадок грубого порушення закону — напад на муніципального інспектора з паркування під час виконання ним службових обов’язків.

– Під час профілактичної бесіди з водієм, який залишив транспортний засіб на платному майданчику без оплати, інспектор з паркування діяв у межах чинного законодавства, спокійно й коректно пояснюючи вимоги правил дорожнього руху. У цей момент до розмови втрутився сторонній чоловік, який безпричинно проявив агресію, завдав інспектору тілесних ушкоджень і вчинив напад. Нападник не був учасником діалогу та не мав жодного відношення до ситуації, – йдеться в повідомленні Тернопільської міської ради.

Унаслідок побиття інспектор з паркування втратив працездатність, що підтверджено відповідними медичними документами. На момент інциденту працівник був одягнений у формений одяг та виконував посадові обов’язки відповідно до Положення про управління та чинного законодавства України.

Наголошуємо: застосування фізичного насильства до особи, яка є службовою особою, є серйозним правопорушенням, що тягне за собою відповідальність. Незалежно від соціального статусу чи переконань, кожна особа зобов’язана дотримуватися закону.

На сьогодні у справі триває судовий розгляд.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
17 Липня
16 Липня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше