Найсвіжіше:
• «На щиті» до рідного дому повернувся захисник з Тернопільщини • У селі Геленки на Козівщині зафіксували появу вовків • Відомий співак з Тернопільщини спантеличив заявою про його “позашлюбного сина” • Великогаївський «Агрон» дозаявив двох нових футболістів • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Вечір на стадіоні в Козові завершився судом для неповнолітньої • Конфлікт на Бучаччині завершився тяжкими травмами обличчя • 21 травня у Тернополі пасажири у вишиванках не платитимуть за проїзд • У Тернополі 20 травня частина міста залишиться без води: перелік вулиць • У Тернополі мотоцикліст протаранив «швидку» • 16 травня у найбільшому парку Тернополя стартує сезон атракціонів • З чеченського полону – на рідну землю: захисник з Тернопільщини повернувся додому • На Донеччині загинув 42-річний Воїн-Титан з Козівщини • На Донеччині отримав смертельні поранення воїн з Тернополя • У Тернополі сталася ДТП за участю електровелосипеда та Lexusа • На Тернопільщині затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів • У Тернополі біля автовокзалу обмежать рух транспорту • Довічне ув’язнення: у Збаражі засудили чоловіка за потрійне вбивство • Смертельна ДТП на Кременеччині: загинув тракторист • Одноконтурний чи двоконтурний котел: що вигідніше для квартири та приватного будинку? • На Тернопільщині судитимуть посадовців за незаконну вирубку дерев на 2 млн грн • Україна повернула полонених 15 травня: чи є серед них мешканці Тернопільщини • У Копичинцях 18-річна мешканка жорстоко побила 15-річного хлопця • У Тернополі на дамбі сталася ДТП • Молитви були почуті: захисник із Шумщини нарешті їде додому
rss

У Тернополі бетонозмішувач протаранив п’ять автівок 


Опубліковано: 19 Лютого 2025р. о 17:12

Учора, 18 лютого, водій бетонозмішувача Volvo не вжив необхідних заходів для запобігання самовільному руху транспортного засобу, унаслідок чого вантажівка пошкодила п’ять припаркованих авто: BMW, Suzuki, Ford та два Jeep. Про це повідомляє патрульна поліція Тернопільської області.

На щастя, ніхто не постраждав.

На 50-річного керманича патрульні склали відповідні адміністративні матеріали.

Патрульні нагадують: згідно з п. 15.12 ПДР України, водій не повинен залишати транспортний засіб, не вживши всіх заходів, щоб не допустити його самовільного руху.
Будьте уважні та дотримуйтесь правил!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
16 Травня
15 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше