Найсвіжіше:
• Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці»
rss

У Тернополі автівка на пішохідному переході збила 74-річну жінку


Опубліковано: 13 Червня 2024р. о 11:03

З гематомами, переломами ребер та іншими тілесними ушкодженнями до лікарні потрапила жителька Тернополя. Травми 74-річна жінка отримала в результаті дорожньо-транспортної пригоди. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.

Аварія трапилася 12 червня близько 18:00 в обласному центрі на вулиці Тарнавського. За попередньою інформацією, водій автомобіля Vokswagen Jetta допустив наїзд на пішохода, яка в цей час знаходилася на нерегульованому пішохідному переході.

Працівників поліції та швидку викликав сам кермувальник автівки. Потерпілій надали меддопомогу без госпіталізації, а у водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.

За даним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху)Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Правоохоронці кажуть, що кількість автопригод за участю автомобілів та пішоходів становить майже 33%. Така статистика свідчить про недотримання правил дорожнього руху як водіями, так і пішоходами.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше