Найсвіжіше:
• Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Мікробіом та його вплив на здоров’я дитини: нові дослідження та перспективи • У госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Легенда тернопільського футболу відновлює кар’єру і побореться за Лігу Тернопільщини • Від отриманого поранення на Донеччині в госпіталі помер 45-річний воїн з Тернопільщини • Заборона на консульські послуги для чоловіків за кордоном – скільки часу це триватиме • Закон про мобілізацію-2024: коли він набирає чинності та основні норми • На Тернопільщині з’явиться ще один індустріальний парк – вирішено всі формальності на урядовому рівні • Як уникнути обвиття дитини пуповиною? • Ще одна болюча втрата – зупинилось серце мужнього воїна-захисника з Тернопільщини • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без світла • Дев’ять об’єктів нерухомості, позашляховик та мільйони в готівці: що задекларував головлікар тернопільської лікарні • Чи зміниться ціна газу для населення – Нафтогаз зробив офіційну заяву  • Усе про оформлення автостраховки ОСЦПВ для водіїв • На тернопільському боці Дністра молодик сітками виловлював верховодку • Дитина задихалася і потребувала негайної допомоги тернопільських лікарів – історія з щасливим кінцем • За збут психотропних речовин «закладчику» з Кременеччини загрожує до 10 років позбавлення волі • У важкому стані до реанімації доправлений працівник агропідприємства на Тернопільщині • Лубінець хоче, щоб із конфліктом у Тернополі між родиною переселенців та бібліотекою розібралася ТОВА • У сусідній з Тернопільською області військовозобов’язаний помер дорогою до навчального центру • У Тернополі судитимуть колаборантку з Херсонщини, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму • Померла співачка з Бережанщини • Консульські послуги українцям за кордоном: правда та фейки • Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу загиблого на Донеччині 43-річного військовослужбовця
rss

У Тернопільському онкологічному диспансері діятиме наглядова рада


Опубліковано: 19 Березня 2024р. о 14:3015 березня відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з обрання незалежних членів наглядових рад закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

Під час засідання члени комісії прийняли рішення про утворення наглядової ради у надкластерному закладі – комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради, до складу якої запропоновано обрати 13 членів.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду незалежних членів наглядової ради онкологічного диспансеру розміщене на офіційному сайті Тернопільської обласної ради.

Документи, що подаються претендентами для участі у конкурсі, будуть прийматися Тернопільською обласною радою по 29 березня включно.

Довідка

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради – це високоспеціалізований заклад з сучасною високотехнологічною діагностичною та лікувальною апаратурою, в тому числі комп’ютерним томографом, апаратом для променевої терапії з плануючою системою, мамографом, лапароскопічною та ендоскопічною апаратурою.

Основною метою діяльності Підприємства є забезпечення потреб населення у сфері охорони здоров’я шляхом надання медико-санітарної допомоги онкологічним хворим консультативної амбулаторної допомоги та профілактики новоутворень, включаючи спектр профілактичних і лікувальних заходів та послуг медичного характеру

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради, надає спеціалізовану медичну допомогу в амбулаторних і стаціонарних умовах онкологічним пацієнтам з дотриманням протоколів та міжнародних стандартів лікування онкологічної патології.

Наявні сервіси:

– онкологія;

– онкохірургія;

– онкогінекологія;

– радіологія;

– променева терапія;

– урологія;

– анестезіологія (інтенсивна терапія в невідкладних станах);

– ендоскопія;

– клінічна лабораторна діагностика;

– ультразвукова діагностика;

– терапія;

– рентгенологія.

КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер»» ТОР надає медичні послуги дорослому населенню Тернопільської області, окрім того, 5-7% пролікованих в стаціонарі – жителі інших областей.

Загальний ліжковий фонд закладу – 265 ліжок цілодобового перебування пацієнтів, з них 201 онкологічного профілю та 49 – радіологічних. У 2020 році15 ліжок перепрофільовано на ліжка для паліативної допомоги онкологічним пацієнтам.

В закладі працює 78 лікарів, 147 осіб середнього медичного персоналу, 110 осіб молодшого медичного персоналу та 69 осіб – інший персонал. Забезпеченість медичним персоналом достатня для функціонування усіх підрозділів.

В структурі закладу функціонують 6 стаціонарних відділень: 2 онкохірургічних, онкогінекологічне, торакальне, радіологічне та хіміотерапевтичне відділення; поліклінічне відділення потужністю 200 відвідувань в зміну; відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, операційний блок, клінічно-діагностична лабораторія, рентгенологічне відділення; загально-лікарняний персонал: кабінети УЗД, кабінет функціональної діагностики, ендоскопічний кабінет, приймальне відділення, оргметодкабінет, медичний архів; адміністративно-управлінський персонал; бухгалтерія; господарсько-обслуговуючий персонал: харчоблок, пральня, господарсько-технічна служба; відділ інфекційного контролю.

Рівень оснащеності лікувальних і допоміжних підрозділів високий. Заклад оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням відповідно до протоколів надання медичної допомоги онкологічним пацієнтам і вимог НСЗУ та дозволяє надавати медичні послуги гарантованої якості.

Променева терапія в закладі здійснюється наступними методами:

– внутрішньо порожнинна терапія на апараті «АГАТ-Ву»;

– дистанційна гама-терапія за допомогою апарату «Терабалт-100».

Існуюче обладнання дозволяє забезпечити широкий спектр діагностичних досліджень (відеогастроскопія, відеоколоноскопія, відеобронхоскопія, відеоцистоскопія, відеогістероскопія, цифрова рентгенографія, мамографія, УЗ-діагностика, кольпоскопія, денситометрія, ЕКГ, лабораторні обстеження).

Місією закладу є забезпечення якості та тривалості життя пацієнтів зі встановленим онкологічним діагнозом, надаючи в комфортних умовах доступні, якісні та безпечні високоспеціалізовані медичні послуги, що базуються на професіоналізмі, відповідальності та взаємоповазі.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,

Новини
24 Квітня
23 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше