Найсвіжіше:
• У Монастириську дівчата танцювали під російську музику навпроти Алеї Слави • Лікарня на Борщівщині отримає новий спальний корпус на 50 місць – обіцянка Тараса Пастуха • Як організувати робоче місце просто неба: що взяти із собою • Не стало відомого культуролога та фольклориста з Тернопільщини • Рівень води у Дністрі досягнув історичного мінімуму: в окремих місцях вода відступила від берега на 150 метрів • На Тернопільщині викрили канал переправлення чоловіків через кордон: організатору загрожує покарання • У судах розглядають чотири справи щодо Почаївської лаври • Важка хвороба забрала життя начальниці відділу тернопільського водоканалу • У Тернополі масово прибирають незаконні електросамокати • Відеокарти купити: як вибрати графічний адаптер для сучасного комп’ютера • Після тривалої невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У центрі Тернополя на 20 днів перекриють одну з вулиць • Дев’ять шкіл Тернополя припиняють набір до перших класів • Чому вигрібна яма швидко заповнюється: причини та способи вирішення • Спочила в Бозі відома освітянка з Тернопільщини • Тернополянин нагороджений «Золотим Хрестом» від Головнокомандувача ЗСУ • «Військова» зі США пообіцяла мільйон доларів: житель Тернопільщини втратив понад 227 тисяч гривень • Перша футбольна ліга Тернопільщини: вісім голів на Борщівщині, важка перемога колективу з Гусятинщини та закономірна нічия у Бучачі • У Харківській області загинув воїн з Тернополя • Переполох у Тернополі: біля будівлі СБУ знайшли підозрілий рюкзак • На Борщівщині рейсовий автобус потрапив у ДТП • На Кременеччині чоловік кинув скляну пляшку в 16-річного мотоцикліста • Їхав 120 км/год і був у стані сп’яніння: на Тернопільщині зупинили водія Daewoo • Частина мешканців масиву “Дружба” у Тернополі залишаться без води • Спочив у Бозі один із перших культуристів Тернопільщини
rss

У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень


Опубліковано: 11 Липня 2026р. о 14:47

У Теребовлі на продаж виставили нежитлове приміщення, у якому в різні роки працювали аптека, відділ освіти та нині частково розміщується міграційна служба. Стартова ціна об’єкта становить 2 139 103 гривні без урахування ПДВ.

Продаж здійснюється через Національну електронну біржу. На аукціон виставлено адміністративну будівлю загальною площею 313,2 кв. м. Електронні торги відбудуться 21 липня 2026 року.

Будівля має багаторічну історію. За радянських часів тут діяла центральна міська аптека №55, де лікарські препарати виготовляли безпосередньо на місці. За спогадами місцевих жителів, ще в польський період у цьому приміщенні також працювала аптека.

Близько десяти років тому до будівлі переїхав відділ освіти, однак згодом його перевели в інше приміщення. Нині частину адміністративної будівлі займає міграційна служба.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
13 Серпня
12 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше