Найсвіжіше:
• У сусідній Львівщині потяг зійшов з рейок: є загиблі • «Тернопільводоканал» пояснив, звідки беруться різниці та хто за них платить • У Бережанах відвели землю під масштабний реабілітаційний центр • Вибираємо моторну оливу: огляд новинок від Shell • Спалах кору на Тернопільщині: під ударом діти до трьох років • Робота в Німеччині: можливості, вакансії та перспективи для українців • Небесне військо поповнив старший солдат з Монастирищини • Закупівля з Тернопільщини увійшла до загальноукраїнського ТОП-3 • Навіки 33: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • На Херсонщині Тернопіль не добудував обіцяні будинки, а на Сумщину відправив гроші на зарплати, – розслідування • На Сумщині ворожий дрон забрав життя воїна з Гусятинщини • Після тривалої хвороби помер військовий з Козівщини • «Агрон» – володар суперкубку Тернопільщини з футболу: деталі • Удар ножем у голову – і домашній арешт: рішення суду в Тернополі • Кременчанин врізався в авто з вагітною жінкою за кермом • Ротація військових: як працює система, без якої неможливо виграти війну • Уродженець Тернопільщини більше не очолює головний університет країни • Чи знизять мобілізаційний вік в Україні: в Офісі президента дали відверту відповідь • Уродженця Тернополя судитимуть за державну зраду • На війні загинув військовий «Правого сектору» з Тернопільщини • На Тернопільщині продають великий спиртовий завод • Жорстока недуга безжально забрала життя воїна з Теребовлянщини • Шокуючий випадок на Кременеччині: вирване волосся і рішення суду • На війні загинув радіотелефоніст з Гусятинщити • Конфлікт із алкоголем: у Тернополі чоловік отримав удар пляшкою по голові
rss

У сусідній Львівщині потяг зійшов з рейок: є загиблі


Опубліковано: 1 Травня 2026р. о 8:22

У п’ятницю, 1 травня, поїзд Київ-Ужгород зіткнувся з автокраном. Внаслідок цього загинуло двоє людей — машиніст та водій крану.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Віталій Глагола.

На Львівщині поїзд протаранив автокран: є загиблі
За попередньою інформацією, аварія трапилася близько 06:00 год. ранку. Поїзд сполученням Київ-Ужгород зіткнувся з автокраном під час перетину залізничного переїзду в районі села Любинці, поблизу Стрия. Внаслідок удару локомотив зійшов з рейок.
«Машиніст і водій автокрана загинули на місці. Помічник машиніста вижив, але отримав тяжкі травми», — написав Віталій Глагола.
Інформації про травмованих пасажирів наразі немає. На місці працюють медики та правоохоронці. Обставини аварії з’ясовують.

До теми: “Під час руху загорівся поїзд Тернопіль – Микулинці”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
1 Травня
30 Квітня
29 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше