Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

У Соборному «від каплички до каплички» відремонтували дорогу


Опубліковано: 13 Вересня 2021р. о 10:10

У Соборному Байковецької громади, що на Тернопільщині не ремонтували дорогу більше як 25 років. Жителі села добряче натерпілися через її стан. Траплялися випадки, що водії автобусів навіть відмовлялися сюди їхати. Та тепер про цю проблему люди тут забудуть. 

Ми сьогодні хочемо до найвіддаленіших сіл зробити якісні дороги. В селі Соборне з ініціативи команди Чайківського, з ініціативи сільського голови Анатолія Кулика, ми разом, спільно зробили цю дорогу двома етапами: перший етап зробили раніше, тепер другий етап— асфальтування ділянки дороги і ця дорога має назву в народі «від каплички до каплички»,— розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Коли жителі села почули про ремонт, то відразу не повірили, адже роками просили оновити дорогу і вже сумнівалися, що це колись станеться.

Буквально три місяці назад, як ми тут стояли і розглядали план, тільки було сказано, що буде ремонтуватися дорога, ніхто в це не вірив, казали, що це байки. Зараз люди дуже дякують за те, що в нас є гарні дороги –  говорить Людмила Мита, депутатка Байковецької сільської ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Це просто казка для мене, для людей, тому що дорога — це шлях до цивілізації. Обласна рада долучилася до цього і команда Івана Адамовича Чайківського, видно, що слово дотримується, а справи оцінюються по ділах, тому що гарні господарі виконують свої обіцянки,— наголошує Анатолій Кулик, Байковецький сільський голова.

У планах Анатолія Кулика по завершенню ремонту дороги встановити тротуари і вуличне освітлення.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше