Найсвіжіше:
• У Тернополі з’явилися дві нові зірки на «Алеї зірок» • Заліщицький «Дністер» здобув першу перемогу після повернення до професіонального футболу • ФК «Збараж» підсилив склад: до команди приєдналися ексгравець ФК «Борщів» та місцевий талант • Помер військовослужбовець із Шумської громади • На Тернопільщині в одному місці перекинулися дві вантажівки (відео+фото) • На Монастирищині під час гасіння сміттєзвалища рятувальники врятували життя їжаку • Пожежа на Бережанщині завершилася госпіталізацією чоловіка • У ФК «Борщів» відбулися зміни на тренерському містку • Ексголкіпер ФК «Львів» та ще троє новачків: «Поділля» з Великої Березовиці поповнило склад • Віталій Стадник став почесним громадянином Тернопільської області. Посмертно • У Тернополі новий теплохід «Йота» вийшов у перші рейси з пасажирами • На Збаражчині шахраї під приводом «захисту рахунку» викрали майже 69 тисяч гривень • Віддали життя за Батьківщину: в урочищі «Кіптиха» вшанували пам’ять українських повстанців • Тернополян запрошують поділитися сімейними рецептами пирогів • Відомий комік з Тернополя розлучається з дружиною • Держреєстратора з Кременеччини судили за оформлення права на храм за УПЦ МП • У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який зник після виходу з лікарні • Резонанс у Монастириськах: поліція встановила дівчат, які танцювали під російську музику біля Алеї Героїв • У центрі Тернополя 15 серпня обмежать рух транспорту: як курсуватиме громадський транспорт • Обласний футбол України: як влаштовані регіональні чемпіонати і чим Тернопільщина схожа на інші області • Не пропустила на головній: у Почаєві Audi збила електроскутер, є постраждалі • Шестирічний хлопчик у реанімації: моторошна ДТП на Зборівщині забрала два життя • Безкоштовний проїзд у Тернополі 15 серпня: хто зможе не платити • Смертельне побиття у Тернополі: вирок у 7 років набрав законної сили • Відомого бучачанина оштрафували на 500 тис грн за напад на авто ТЦК та викрадення мобілізованого
rss

У річці на Бережанщині виявили тіло чоловіка


Опубліковано: 26 Лютого 2025р. о 13:55

Тіло невідомого чоловіка у річці “Золота липа” між Бережанами та селом Посухів виявили місцеві жителі. Про це вони одразу повідомили на спецлінію поліції “102”.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. На тілі судово-медичний експерт не виявив слідів насильницької смерті. При загиблому були документи. Це – житель Бережан 1977 року народження. Як з’ясувалося, чоловік вважався зниклим безвісти ще з 31 грудня 2024 року.
Тіло потерпілого направили на експертизу. За даним фактом відкрите провадження відповідно до статті 115 Кримінального кодексу України з поміткою “зниклий безвісти”. Триває слідство.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
15 Серпня
14 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше