Найсвіжіше:
• Збаражчанин втік з війська і продавав психотропи • Миколай прийшов, а дітей нема: художник зобразив місце трагічної атаки на Тернопіль 19 листопада • Третя Тернопільська футзальна ліга: лідер впевнено переміг, а їхній бомбардир відзначився гекса-триком • Суд не зміг покарати тернополянку за крадіжку товарів • Перша Тернопільська футзальна ліга: у матчі лідерів перемогла команда зі Збаражчини • На 43-му році життя у Донецькій області загинув воїн з Тернополя • Форвард з Тернополя перейшов у чернівецьку “Буковину” • У Тернополі під дією наркотиків водійка проїхала на заборонений сигнал світлофора (відео) • Пенсійні виплати уріжуть з січня 2026 року – хто в списку • У Тернополі сім’ї захисників повідомили, що їх не впускали в укриття ПК «Березіль» • Тернопіль за 10 млн придбав п’ять 14-річних автобусів • Звання Героя України присвоїли загиблому воїну з Гусятинщини • На Тернопільщині 7 грудня 16-17 годин не буде світла • Вихованець тернопільського футболу подолав планку в 100 матчів у Прем’єр-лізі • Діодний лазер: яке обладнання потрібне косметологу • Без батька залишилися син і донька: на Покровському напрямку загинув воїн з Тернопільщини • На Бережанщині придорожне дерево зруйнувало святиню • 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув старший солдат з Тернопільщини • Чому всесвітньовідомий художник з Тернопільщини в свої 90 пішов до суду: дві версії подій • Два з половиною років очікувань: біля Бахмута загинув снайпер з Тернопільщини • Священник з Бережан нагороджений державною відзнакою • Священнику з Тернопільщини вручили повістку • У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя
rss

У Підволочиську двоє чоловіків напали на поліцейських


Опубліковано: 10 Листопада 2025р. о 15:55

До трьох років позбавлення волі загрожує двом чоловікам, які напали на працівників поліції під час виконання ними службових обов’язків.

7 листопада близько 3 ночі у селищі Підволочиськ співробітники сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль BMW за кермом якого перебував житель Херсонської області. Під час перевірки документів поліцейські встановили, що кермувальник та пасажир авто – переселенці, але відмітки про реєстрацію у чоловіків відсутні. 

Водій даного транспортного засобу перебував у розшуку відповідно до статті 210 (порушення військовозобов’язаними правил військового обліку) КуПАП. Йому запропонували проїхати для уточнення даних в ТЦК. Окрім цього, на водія склали ще й адмінпротокол за статтею 130 КУпАП – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Пасажир BMW поводився агресивно та напав на правоохоронців. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Дебошира, уродженця Кривого Рогу, затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому інкримінують ч. 2 статті 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід – домашній арешт.

Тримання під вартою – такий запобіжний захід обрав суд ще одному порушнику статті 345 Кримінального кодексу України. Фігуранта затримали за напад на поліцейських. Близько 9:10 неподалік Чорткова під час спецзаходів, які проводили співробітники силових структур області, працівники поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля Mercedes. 61-річний житель Кам’янець-Подільського не виконав вимог поліцейських, поводився агресивно та напав на інспектора патрульної поліції.

Фігуранта затримали. Йому інкримінують ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України. 

Триває досудове розслідування.

 Відділ комунікації поліції Тернопільської області

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
7 Грудня
6 Грудня
5 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше