Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

У незрячого пенсіонера з Тернополя викрали 700 доларів та значну суму в гривнях


Опубліковано: 13 Червня 2022р. о 11:16

Від крадіїв потерпів 76-річний житель Тернополя. З його квартири невідомі викрали 30 000 гривень та 700 американських доларів. За допомогою чоловік звернувся до співробітників Тернопільського райуправління поліції.
Як встановили поліцейські, потерпілий мешкає самотньо і має проблеми із зором. Напередодні у дворі будинку до нього підійшла невідома жінка, яка переставилася працівницею соціальної служби. Сказала, що їй потрібно сфотографувати газовий лічильник. Незнайомка напросилася до квартири чоловіка і там відволікала його розмовами, розпитувала про те з ким він мешкає, хто до нього навідується. Після цього пішла з чужої оселі.
Крадіжку грошей через декілька днів виявила донька пенсіонера. Вона також пригадала, що нещодавно помітила зникнення ще одного дублікату ключів від квартири батька. Правоохоронці підозрюють, що до крадіжки може бути причетна псевдопрацівниця соціальної служби. Її особу поліцейські встановлюють.
Правоохоронці застерігають жителів краю та радять не впускати до власних домівок незнайомих осіб. Розкажіть про такі випадки своїм родичам старшого віку, адже саме пенсіонери через свою надмірну довірливість потерпають від аферистів. Застережіть тримати вхідні двері постійно зачиненими та не спілкуватися з незнайомцями.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше