Найсвіжіше:
• У Тернополі таксист травмував 15-річну пасажирку • Дівчата з тернопільського «Чемпіона» здобули кубок області! • Холод у домі та пустий стіл: на Монастирищині суд розглянув справу багатодітної матері • Ревматолог: сучасний підхід до лікування хвороб суглобів та сполучної тканини • У “фіналі чотирьох” визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу 50+ • Вища Тернопільська футзальна ліга: чемпіон визначиться в останньому турі • Шахраї пропонують фейкові виплати за програмою «Тепла зима» • Воїн Андрій Нога з Тернопільщини загинув на війні • На Тернопільщині судитимуть учасника злочинного угрупування за перешкоджання діяльності ЗСУ • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Перша Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига в боротьбі за чемпіонство • Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Олімпійська чемпіонка з Тернополя оголосила про завершення кар’єри • На Тернопільщині буде сніг, ожеледиця та морози • Пів року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя снайпера з Тернопільщини
rss

У навчально-науковому інституті комунікацій ЗУНУ стартує ІІІ Міжнародна школа «New Way»


Опубліковано: 24 Червня 2022р. о 15:45

Третя Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» відбудеться у липні на базі навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету.

Тема третьої школи буде присвячена перемовинам та медіації. Проєкт спрямований на підвищення рівня компетентності у сфері медіації та ведення перемовин з метою формування професійної культури нової генерації висококласних фахівців.

Університетами-співорганізаторами цього разу виступлять Нідерландська бізнес-академія та незмінний партнер школи Батумський державний університет імені Шота Руставелі.

Цільова аудиторія:

– студенти університетів, що входять до складу міжнародного академічного консорціуму MEDIATS з України, Нідерландів, Грузії, Латвії, Іспанії, Азербайджану;

– потенційні абітурієнти магістерської програми ННІК ЗУНУ «Психологія перемовин та медіація»;

– й усі, хто прагне професійного та особистісного розвитку.

У фокусі програми лекції, семінари, інтерактивний формат «Жива бібліотека», майстер-класи, воркшопи, тренінг-симуляції, проблемно-ситуаційний аналіз, аналіз кейсів практичного досвіду експертів з України, Грузії, Нідерландів, Іспанії, Латвії, США.

Також під час роботи школи буде розіграно сертифікат на безкоштовний курс «Mediation. Basic course» від ректора Нідерландської бізнес-академії професора Яна ван Звітена.

Робочі мови Школи – англійська, українська (із забезпеченням професійного перекладу від української сторони).

Усі учасники отримають сертифікати про міжнародне стажування.

Усі бажаючі можуть зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/cMKC8HYRHYcRSMQv7

Дедлайн подання аплікацій – 30 червня 2022 року.

Про результати відбору кандидатам повідомлять до 2 липня 2022 року.

Обирайте свій шлях професійного росту та особистісного розвитку разом з нами!

Ми готуємо миротворців для України та світу!

Тримаймося разом! Маємо вистояти!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:




Новини
9 Лютого
8 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше