Найсвіжіше:
• «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю
rss

У Настасові показали 52 гібриди кукурудзи та 68 – соняшнику


Опубліковано: 22 Вересня 2018р. о 14:20

День Поля, проведений відомою зі світовим брендом компанією «Агроскоп Інтернешнл», вкотре переконав учасників, що у веденні рослинницької галузі дрібниць, спрощення технологій допускати не можна. Бо це передусім значно зменшує врожай колоскових і технічних культур, б’є по рентабельності рослинницької галузі і підриває  професійний авторитет технолога поля.

Керівники сільгосппідприємств, фермерських господарств, головні агрономи, агроменеджери, агрохіміки, насіннєводи, науковці з усіх регіонів Західної України днями зібралися у демонстраційному центрі компанії у Настасові Тернопільського району. Організатори запросили цю категорію аграрників та їхніх партнерів, щоби перед активним сезоном збирання пізніх культур показати, як зародили декілька десятків гібридів кукурудзи й соняшнику. Зауважу, що на ці культури не дуже вплинула травнева спека і липневі дощі.

Колег і партнерів заходу привітав генеральний директор ПАП «Агропродсервіс», вчений економіст Андрій Баран. Керівник потужного агропідприємства вкотре наголосив, що демонстраційний центр на околицях настасівських полів агрокомпанії «Агропродсерівс» стає школою інновацій, передового досвіду, європейських технологій, де спільно вивчатимуть і пропагуватимуть новинки аграрного бізнесу не тільки Тернопільщини чи окремих регіонів, а й усієї України.

Керівник агроцентрів компанії «Агроскоп Інтернешнл» Сергій Бернадзіковський  запросив до тісної співпраці всіх учасників Дня поля, а менеджери показали 52 гібриди кукурудзи різних компаній та фірм, 68 гібридів соняшнику. Спеціалісти дали детальну й обґрунтовану характеристику рослинам на кожній ділянці демонстраційного поля.

Коротеньке бліц-інтерв’ю

– Систематично відвідую такі заходи. Хоча з агрономією зв’язаний майже три десятки літ, але вчитися потрібно постійно, черпати нове у насінництві, сортооновленні, засобах захисту термінів обробітку рослин. З компанією «Агроскоп Інтернешнл» праця на взаємовигідних умовах. Вони нам допомагають, консультують, роблять аналізи ґрунтів, картографію полів, надають кваліфіковані поради щодо системи підживлення та захисту рослин, – поділився своїми враженнями від побаченого головний агроном ПП «Агрон» та ФГ «Березовський» Володимир Новосад.

– Щоб отримати добрий урожай і мати його щорічно, треба дотримуватись усіх технологій, не економити коштів на циклі захисту й обробітку рослин, купівлі  нової техніки, зокрема, обприскувачів до причіпного інвентаря, сівалок точного виміру. Є тут, у Настасові, що побачити і чого повчитися. Консультації й поради слід впроваджувати, тоді рослинницька галузь буде завжди прибутковою, – додав в.о. директора ПОП «Тернопільське», головний агроном Іван Шевчук.

Уже 15 років міжнародна компанія « Агроскоп Інтернешл» працює на українському  ринку виробництва сільгосппродукції та харчування і зарекомендувала себе надійним і мудрим партнером тернопільських аграріїв.

Ярослав Бачинський


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше