Найсвіжіше:
• На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря
rss

У Нараєві нелюди навмисне спалили пасіку


Опубліковано: 26 Серпня 2020р. о 12:11

Попіл, згорілих мед і бджіл знайшов на місці пасіки власник

90 вуликів, які приносили мед та неабияку копійку, зловмисники спалили вщент у селі Нараїв на Бережанщині. На місці, де стояла пасіка, тепер згарище та попіл. Мешканці обурені, адже такі підпали – не вперше у селі.

Із 90 вуликів уціліло лише вісім. Власник розповідає, що коли побачив згарище, у нього відняло мову, й він одразу викликав поліцію. Та з’ясувала, що це був підпал. Найімовірніше, паліям не вистачило горючої речовини, тому інші вулики, які не згоріли, вони просто поперекидали.

– Я займаюся бджільництвом давно. Перед тим, як привезти на цю поляну вулики, узгодив це із власниками ближнього поля. Також прорахував, щоби бджоли не заважали ані людям, ані пасовищу. За пару днів до підпалу я тільки-но почав збирати мед. Найгірше, що разом із вуликами згорів не тільки мед, а й самі бджоли, яких було чимало – приблизно по 30 тисяч в одному вулику, – каже пасічник Любомир Дяков.

300 тисяч гривень – на таку суму завдали збитків лиходії пану Любомиру. Неподалік спаленої пасіки стояла ще одна, значно менша, але тієї ночі вона теж постраждала. Кілька вуликів були перевернуто. У Нараєві кажуть, що Любомир Дяков зі своїм бджільництвом нікому не заважав, чоловік старався підтримувати добрі зв’язки з односельцями і нічого поганого про пасічника сусіди сказати не можуть.

Напередодні підпалу пан Любомир поконфліктував з місцевим мешканцем, той пригрозив: «Побачиш, що буде». Чи саме цей чоловік має причетність до підпалу, буде з’ясовувати слідство.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше