Найсвіжіше:
• На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію • Прогресуюча хвороба забрала життя Героя з Тернопільщини
rss

У Монастириській громаді п’ять місяців не платять людям, які доглядають за інвалідами


Опубліковано: 10 Листопада 2021р. о 21:00

У Монастириській громаді, згідно озвучених даних на профільній комісії з соціального захисту Монастириської міської ради, заборгованість соціальної компенсації по догляду за людьми похилого віку та інвалідами складає 1 млн. 200 грн. Про це повідомила місцева громадська активістка Світлана Безділь.

– За ініціативою депутатів на комісії було розглянуто це питання. Наскільки я розумію, що кошти «знайшли» лише для виплати за один місяць (за липень 2021 року) , а на решту – не має грошей. Звичайно, що люди, які отримують компенсації по догляду за людьми похилого віку та інвалідами не від “гарного життя” звертаються за отриманням цих коштів. В Бертниках, наприклад, чоловік на діалізі, а жінка оформлена по догляду – у цієї родини кожна копійка “на рахунку” і потрібна на життя. Завадівка, аналогічна ситуація, кошти потрібні чоловіку на ліки, щодня. Вчора прощалися з Іваном Ванат. Чоловіка вже не має, пішов у засвіти, на лікування йшло щодня великі суми. Ірина Ванат особисто ходила в міську раду, коли тато був ще живий, просила виплатити заборгованість майже за шість місяців, кошти були вкрай необхідні на лікування. Але…. Не має коштів! – таку відповідь отримують і люди, які звертаються і депутати. Ви запитуєте, чи має керівництво ОТГ разом з апаратом МР заборгованість по заробітній платі? Ні! Вони отримують вчасно і зарплати, і премії!, – емоційно заявила Світлана Безділь.

Що роботи в такому випадку?

– отримати довідку про нарахування виплати по догляду за людьми похилого віку та інвалідами;

– отримати довідку про наявну заборгованість ;

– звернутися в Бюро безоплатної правової допомоги з подальшим зверненням до суду;

– депутат міськради та адвокат Гнатишин Віра Володимирівна (яка має підписаний договір з Бюро безоплатної правової допомоги) готова в терміновому порядку відстоювати інтереси мешканців громади, які звернуться за правовою допомогою щодо невиплати компенсації по догляду за людьми похилого віку та інвалідами більше аніж п’ять місяців!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
5 Травня
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше