Найсвіжіше:
• «Порішали»? У Тернополі, попри рішення про демонтаж, на незаконній конструкції тривають будівельні роботи • Спочила у Бозі вчителька початкових класів з Кременеччини • УАФ запускає у Тернополі масштабний проєкт «Талантікос» • Чому регулярне видалення зубного каменю допомагає уникнути дорогого лікування • Право на спадщину: в яких випадках потрібно йти до суду • Як київський ритм експлуатації автомобілів впливає на ресурс каталізатора • У Тернополі викрили корупційну схему в медзакладі: лікарі брали хабарі за інвалідність • Ще один тренер із Тернопільщини став заслуженим тренером України • Автомеханіка підозрюють у підпалі банку в Тернополі • У Тернополі школяру пропонували гроші за підпал автомобіля ТЦК • На Тернопільщину з російського полону повертається Захисник Олександр Ремпа: громада готує теплу зустріч • Тернопільщина матиме трьох представників у Кубку України-2026/27: затверджено дати матчів • Дружина, двоє синів і незламна відданість Україні: історія полеглого воїна з Гусятинщини • Міськрада на Кременеччині таки сплатить 1,8 млн грн шкоди, заподіяної внаслідок незаконної порубки дерев • У Тернополі роз’яснили порядок отримання компенсації через зростання тарифів на воду • У Петрикові водій електросамоката травмував неповнолітнього пішохода • Блаженніший Святослав очолить загальнонаціональну прощу УГКЦ до Зарваниці • У Дністрі зловили 50-кілограмового сома • У Кременецькій громаді обмежили рух гучного мототранспорту • Зборівська громада запускає Інвестиційний портал! • Бізнес уродженця Тернопільщини повернувся до морського експорту: перша партія вже вирушила за кордон • Воїна з Гусятинщини посмертно нагороджено орденом За мужність • «Дністер» переміг «Епіцентр»: потенційні новачки та автори голів • Тернопільщина поруч: у сусідній області зафіксували землетрус • Скандал на Тернопільщині: очільницю відділення «Ощадбанку» викрили на привласненні 3 млн грн
rss

У Курській області загинув військовослужбовець з Тернопільщини


Опубліковано: 16 Жовтня 2024р. о 15:00

Село Хомівка Білецької громади на Тернопільщині втратило відважного захисника. Сергій Боївка (26.04.1990-11.10.2024 р). випускник Кобзарівської гімназії, віддав своє життя, захищаючи Батьківщину від російської агресії.

Воїн Сергій служив у військовій частині А0281. Загинув, виконуючи бойові завдання на Курському напрямку.

Сергій був відданим сином своєї землі, якого пам’ятатимуть як героя, що не вагаючись став на захист рідного краю. Його самопожертва – це нагадування про ціну, яку платить Україна за свою свободу та незалежність.

Громада села Хомівка готується зустріти свого героя сьогодні, 16 жовтня. Траурний кортеж очікується близько 16:00 на в’їзді в село з боку Тернополя. Односельці пройдуть останній шлях із Сергієм від початку села до його дому, де відбудеться парастас.

Отець Олег Сковерський закликав усіх небайдужих долучитися до вшанування пам’яті Сергія Боївки. Це можливість для громади висловити свою вдячність та повагу воїну, який поклав життя за мирне майбутнє України.

“Прохання з собою взяти квіти, щоб встелити дорогу нашому Сергію. І робимо по можливості коридор до дому.
Також прошу чоловіків прийти на 15.30 до церкви взяти Хрест та фани”, – йдеться у повідомленні отця Олега з Парафії Великомученика Димитрія с. Хомівка.
Колектив Кобзарівської гімназії, де навчався Сергій, висловлює глибокі співчуття родині та близьким загиблого. У школі згадують його як доброго і щирого учня, життя якого обірвалося так передчасно.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
10 Липня
9 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше