Найсвіжіше:
• На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • На Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік • На Донеччині загинув 30-річний нацгвардієць з Гусятинщини • Вихователька дитсадка з Бучаччини отримала штраф за пропозицію хабаря патрульним • Нові правила дитячих виплат: що зміниться для батьків • Розпочався збір підписів на вшанування пам’яті Героя з Бережанщини, який загинув, захищаючи Україну • На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння
rss

У Коцюбинцях відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям


Опубліковано: 21 Листопада 2018р. о 18:44

Юні футболісти Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Гусятинського району відтепер зможуть тренуватися на новому футбольному полі зі штучним покриттям. Його вартість – близько 1,5 мільйона гривень. Проект реалізовано в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» за умови співфінансування: 50% – кошти державної субвенції та 50% – з місцевого бюджету.

«Футбольне поле у Коцюбинцях – результат співпраці держави та громади, які вкладають кошти у здоров’я та майбутнє наших дітей. На будівництво виділено близько 750 тис. грн. із місцевого бюджету і стільки ж – із державного. Я переконаний, що крок за кроком ми робитимемо усе для того, щоб обличчя громад та сіл України змінювалось на краще», – зазначив голова ТОДА Степан Барна під час відкриття майданчика у громаді.

Держава розпочала системну програму розвитку футболу в Україні, яка дасть можливість уперше за роки незалежності оновити спортивну інфраструктуру. На цьому наголосив голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.

До слова, це вже десяте футбольне поле, яке цьогоріч з’явилося на теренах області. Подібний майданчик нещодавно відкрили у селі Баворів Великогаївської ОТГ. На черзі – відкриття футбольного поля у Бучачі. Це вже буде останній -одинадцятий – футбольний майданчик у цьому році.   


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
17 Лютого
16 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше