Найсвіжіше:
• До Небесних полків відлетів 32-річний випускник тернопільського університету • Німці на Тернопільщині будують новий потужний завод • Тернопільщина отримала ще одну гірку звістку: загинув Герой з Шумщини • Рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Війна з російськими окупантами обірвала життя учасника АТО з Борщівщини • На Монастирищині в агропідприємства хочуть забрати 45 га землі • Тернопільські правоохоронці затримали експоліцейського при одержанні $4 тис хабаря • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • У Тернопільському суді відбулося засідання у справі побиття ветерана з Настасова • Служив Україн з перших років війни: перестало битися серце воїна з Тернопільщини • У Тернополі оголошено конкурс на посаду директора одного з комунальних підприємств  • Італієць, який служив у тернопільському батальйоні, одружився з українкою • У Тернополі оголосили 7 переможців «Громадського бюджету» • Дружина співака з Тернопільщини у річницю стосунків показала, який вигляд вони мали 10 років тому • На Збаражчині виявили вірус африканської чуми свиней (фото) • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Тернополя • Тернопільська футзальна ліга: покер, п’ять хет-триків і два автоголи • У першій лізі очікується супертрансфер за участю вихованця тернопільського футболу • У лікарні помер снайпер з Тернопільщини • Під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • На Запоріжжі загинув бойовий медик з Тернопільщини • Два роки надій на сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Програма «Зимова підтримка» запрацювала: як отримати 1 000 грн допомоги • Сьогодні стартувала Тернопільська футзальна ліга: чотири дивізіони та 38 команд • На Тернопільщині зібрали понад мільйон тонн цукрових буряків
rss

У господарстві жителя Чорткова поліцейські виявили посів конопель


Опубліковано: 22 Липня 2025р. о 15:23

За незаконне вирощування нарковмісних рослин фігуранту загрожує кримінальна відповідальність.

Співробітники Чортківського районного управління поліції отримали інформацію про те, що житель райцентру вирощує заборонені рослини. Під час санкціонованого обшуку на присадибній ділянці його господарства правоохоронці виявили майже 70 рослин конопель. Речові докази вилучено та направлено на експертизу.

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Поліцейські нагадують, що за вирощування від 100 до 500 рослин маку або від 10 до 50 рослин конопель передбачена кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України. Покарання — штраф, або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 3 років. За посів понад 500 рослин маку або понад 50 рослин конопель встановлена кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України. Порушникам загрожує покарання у вигляді від 3 до 7 років позбавлення волі.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Листопада
15 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше