• Тернопільський плавець здобув бронзу на чемпіонаті України • Після скарги “Пташки” з Тернопільщини на шалені втрати у 59 бригаді виявили погані рішення керівництва • На Тернопільщині 27 липня на шість годин вимикатимуть світло • Футбольна команда з Тернопільщини дозаявила екс-півзахисника чернівецької «Буковини» • На Тернопільщині археологи розкопали давньоруське місто Биковен • Команда вищої ліги Тернопільщини дозаявила гравця з майже сотнею матчів серед професіоналів • Заступник міського голови Кременця та депутатка вимагали у підприємців хабарі за перемогу у тендері • Двоє працівників Борщівського військкомату, яких звинувачують у корупції, вийшли під заставу • Перестало битися серце вокалістки відомого тернопільського гурту • На Тернопільщині викрили чоловіка, який влаштував наркопритон • Мікрозайм або кредитна лінія − що вибрати та у чому різниця? • У Тернополі затримали чоловіка, який обікрав 15 водоматів (відео+фото) • Став відомим перший суперник тернопільської “Ниви” у новому сезоні • У Міноборони розповіли, чи є потреба у зниженні призовного віку • Безпечний освітній простір Тернопільщини потребує покращення – результати дослідження • Хто в Резерв+ може отримати автоматичну відстрочку – дві категорії • Житель Тернопільщини отримав 4 роки тюрми за неправдиве повідомлення про замінування адмінбудівлі поліції • Сьогодні впродовж усього дня буде ускладнений рух транспорту на вулицях Крушельницької та Грушевського • У Тернополі розпочали встановлення дорожніх знаків дорогою до Дальнього пляжу • Через 6 днів у громадському транспорті одного з міст Тернопільщини не прийматимуть готівку • 33-річний житель Борщівщини організував підпільний бізнес • Блаженнійший Епіфаній на Тернопільщині освятив місце під меморіал памʼяті полеглих захисників України • У розташуванні військової частини помер воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині 26 липня вимикатимуть світло з 5 до 24 години: графік • Тернопільщина завтра зустрічатиме померлого у лікарні Дніпра Героя

У футбольному чемпіонаті Тернопільщини ФК «Борщів» впевнено обіграв у гостях «Поділля»

Опубліковано: 20 Травня 2024р. о 15:50

Учора, 19 травня, у В. Березовиці в матчі 3-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року зустрічалися місцеві «Поділля» та гості з Борщева. Впевнену перемогу здобув ФК «Борщів» – 4:1, який записав перші очки до турнірної таблиці.

Перед початком поєдинку відбулося урочисте відкриття футбольного сезону, в якому взяли участь голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко та начальник відділу молоді, спорту, сім‘ї та туризму Великоберезовицької селищної ради Ігор Бронецький. Після виконання гімну України та хвилини повчання, перший удар по м’ячу в матчі зробив військовослужбовець Василь Костюк з 105-ї окремої бригади територіальної оборони, котрий на теренах рідного краю знаходиться на реабілітації.

Що ж до самого матчу, то борщівська команда завдяки кращому налаштуванню на гру, з перших хвилин захопила ініціативу, яку, за винятком хвилин 10-15 у другому таймі, не віддавала до завершення поєдинку і на класі довела зустріч до закономірної перемоги.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 11-й хвилині. Гольову комбінацію розпочав Володимир Дитиняк, продовжив Дмитро Грицик. А Дмитро Харчук зробив навісну передачу з правого краю на ніким не прикритого Артема Гайдаша, котрий завдав влучного удару головою (0:1). Коли ж йшла компенсована хвилина до основного часу першого тайму, після подачі кутового і кількох рикошетів, м’яч від Артема Гайдаша відскочив до центрбека ФК «Борщів» Володимира Дитиняка і той ударом з близької відстані відзначився голом у «роздягальню» (0:2).

Початок другого тайму був вже на господарями, які на 61-й хвилині зуміли скоротити рахунок. Богдан Цупер зробив подачу з кутового, невдало на виході зіграв воротар ФК «Борщів» Іван Мельник, якого підстрахував оборонець. Однак той вибив м’яча прямо на ногу новачку «Поділля» Павлу Середюку, котрий у дотик перекинув м’яча через весь захист і поцілив у рамку воріт (1:2). Могли господарі після деякої розслабленості гостей навіть зрівняти рахунок. Однак зі зручного становища не поцілив у рамку воріт метрів з 10-ти Микола Гнатишин. Натомість суперник не був таким щедрим і свої моменти реалізував. Спершу в простій ситуація помилився кіпер «Поділля» Володимир Кравчук, який на виході не поцілив по м’ячу і Гайдаш без проблем переправив м’яча у ворота (1:3). А в компенсований час після передачі Владислава Тимощука, дальню стійку замкнув Олександр Гизлик (1:4)…

Це перші здобуті очки (одразу три) борщівською командою у сезоні-2024, натомість у «Поділля» і далі залишається три залікових пункти, які вони здобули у минулому турі в матчі проти збаразького «Галича».

***

«Поділля» (В. Березовиця) – ФК «Борщів» – 1:4 (0:2)

19 травня. В. Березовиця. Селищний стадіон. 100 гл. +22 град.

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль), асистенти – Дмитро Кіцкай (Бучач), Денис Кіцкай (Бучач).

Спостерігач арбітражу – Едуард Карапетян (Тернопіль).

«Поділля» (В. Березовиця): Кравчук, Цупер (Королюк, 83), Альохін-к, Ясніцький, Урбанський (Закордонець, 46), Медвідь (Середюк, 46), Стецюк, Лірський (Джумак, 62), Приян (Копцюх, 69), Михайленко, Гнатишин. Запасні: Ольховий, Веремчук, Кренько, Олійник.

ФК «Борщів»: Мельник, Грицик, Романюк, Дитиняк, Миронюк, Гришак-к (Зубик, 89), Тимощук, Капелян (Чеснік, 67), Дурда (Гизлик, 62), Харчук (Хабаров, 83), Гайдаш (Дячинський, 81). Запасний: Гаращук.

Голи: Артем Гайдаш (11, 76), Володимир Дитиняк (45+1), Павло Середюк (61), Олександр Гизлик (88).

Попереджені: Ярослав Ясніцький (49).