Найсвіжіше:
• Неймовірний гол вихованця тернопільського футболу подарував клубу Європу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю» • У Почаєві дитина отримала численні тілесні ушкодження • На Зборівщині виявили тіло 55-річного чоловіка • У Тернополі розшукують водія-втікача після ДТП з пенсіонеркою • У Тернополі тимчасово перекриють рух транспорту на Східному масиві • Чортків виграв грант на 100 тисяч доларів • На Харківщині загинув 50-річний воїн з Борщівщини • Тіло загиблого захисника Івана Поповича завтра прибуде на Гусятинщину • Пастух та Надал звернулися до тернополян через загрозу безпілотників • У клінічному центрі Харкова помер командир гармати з Кременеччини • У Вишнівецькій громаді 45-чоловік здійснював незаконний вилов риби • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • «Крики в машині, шок, кров. Психологічно це важче за будь-який обстріл, але зупинятися не можна», – штурман бойової машини Ігор Гайдан з Тернополя • Жителя Тернопільщини судитимуть за “ностальгію” по СРСР • На Кременеччині водій намагався підкупити поліцію: як його покарали • Довічне за гратами: у Тернополі винесли вирок вбивці, який розправився з подружжям та намагався вбити свідка • Юнаки з Острова – переможці Шкільної футбольної ліги Тернопільського району! • Коли консультація невропатолога є обов’язковою • До останнього вірили та надіялися: підтверджено загибель на Донеччині воїна з Лановеччини • На Донеччині від важкого поранення помер воїн з Тернополя • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини
rss

У ДТП загинув депутат-свободівець з дружиною та донькою


Опубліковано: 13 Червня 2021р. о 19:00

Трагедія трапилася на Херсонщині. У ДТП загинув “свободівець” Едуар Жмутський з дружиною Мариною та молодшою донькою Златою. 

Трагедія трапилася у  вівторок, 8 червня, у Херсонській області на трасі М-14. 

– Едуард був заступником голови Кропивницької обласної організації ВО “Свобода”, Марина — керівником обласного осередку Об’єднання українок “Яворина” та депутатом Новгородківської селищної ради від “Свободи”. Їхня молодша донечка Злата цьогоріч мала йти до першого класу, старша Аліна — саме закінчила школу… Щирі співчуття родині і близьким. Молимось за здоров‘я Аліни”, – написав у Facebook голова “Свободи” Олег Тягнибок.

В Марини та Едуарда було двоє доньок. Старша донька – Аліна у ДТП вижила, але вона знаходиться в комі, у лікарні. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
14 Травня
13 Травня
12 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше