Найсвіжіше:
• Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат
rss

У Бучачі засуджено батька трьох дітей, який ледь не зарізав студента


Опубліковано: 15 Березня 2021р. о 9:06

Кривавою поножовщиною закінчилась побутова сварка в барі с. Язловець Бучацького району. Інцидент стався в останніх числах жовтня 2019 року.

Того вечора у заклад зі своєю дівчиною прийшов такий собі Сергій. Неподалік від пари за сусіднім столиком двоє братів, чоловіки середніх років, насолоджувались пивом. Слід зазначити, що один із них, Л., був учасником антитерористичної операції та нещодавно повернувся зі сходу країни.

Усе було добре, поки Сергій не попросив одного з братів, Н., стишити музику (так він розповів у суді). У відповідь той не вельми ввічливо відповів йому. Юнак нецензурно облаяв його та ще й цинічно відгукнувся про його брата-ветерана. Зрозуміло, брати не стерпіли, відтак виникла сварка. Зрештою, Н. ударив хлопця пляшкою по голові.

Замість того, щоби викликати поліцію, Сергій зателефонував друзям. Далі все було, як в американському вестерні: троє юнаків через службовий вхід влетіли до бару та почали гамселити двох чоловіків. Варто наголосити, що потерпілий хоч і приїхав разом з ними, але участі в бійці не брав, а стояв осторонь.

В якийсь момент один із братів, Н., вибіг на кухню, схопив ножа і вдарив ним підлітка, який з цікавістю спостерігав за бійкою. Неповнолітній студент схопився за живіт та вибіг на вулицю. Тобто Н. вчинив умисне  тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння (ч.1 ст.121 КК України).

Не відомо, чим би все скінчилося, але з кухні слідом за порушником вибігла його дружина та відібрала у чоловіка холодну зброю.

Тим часом хтось із відвідувачів викликав швидку допомогу та поліцію. Потерпілого терміново прооперували. І хоча ножове поранення було тяжким, хлопчина вижив.

І от днями Бучацький районний суд виніс вирок обвинуваченому Н. Розповідаючи про події того жахливого вечора, чоловік визнав, що його обурили образливі висловлювання молодих людей на адресу його брата, який є учасником бойових дій на сході України. У скоєному він щиро розкаявся та перепросив батьків потерпілого. Також вказав, що є батьком трьох маленьких дітей.  

Зваживши на обставини справи, Бучацький районний суд, керуючись ст. 69 КК України, призначив Н. більш м’яке покарання, ніж передбачено законом, а саме на пів року заарештував його. Крім того, суд задовольнив цивільний позов неповнолітнього потерпілого та зобов’язав обвинуваченого сплатити йому 100 тис. грн. моральної шкоди.

Олекса Чиж


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше