Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади
rss

У Бережанський цегельний завод інвестували 130 мільйонів


Опубліковано: 9 Травня 2020р. о 9:13

У Бережанах невдовзі відкриють цегельний завод на 140 робочих місць. На даний час він перебуває на фінальній стадії модернізації і вже протягом двох найближчих місяців видасть першу партію продукції.

Cума інвестицій, вкладених у реконструкцію колишнього заводу «Керамік», становить понад 130 млн. грн., повідомив директор ТзОВ «Галицька будівельна кераміка» Ігор Качановецький.

На часі – завершення документального оформлення земельної ділянки та права на користування кар’єром, на яке підприємство має всі дозвільні документи.

Очільник області Володимир Труш підписав відповідне розпорядження і відзначив, що для області це насамперед можливість працевлаштування людей, які провернулися з-за кордону. Підприємство впевнено ввійде у десятку найбільших виробників будівельних матеріалів України та забезпечить суттєве наповнення регіонального та центрального бюджетів.

За інсайдерською інформацією нам стало відомо, що до відновлення цегельні у Бережанах має відношення олігарх із Хмельниччини, народний депутат Сергій Лабазюк, котрий у 2004 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка та управління трудовими ресурсами».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше