Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

У Бережанах через Золоту липу ремонтують два мости (+фото)


Опубліковано: 18 Грудня 2022р. о 20:43

На ділянці траси М-30 Стрий – Ізварине у межах населеного пункту Бережани капітально ремонтують 2 мости (18 та 36 метрів) через річку Золота Липа.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області, відновлювати цю ділянку траси розпочали торік. Щоб забезпечити безперебійний та безпечний рух трасою, роботи у листопаді відновили.
На 36-метровому мосту напередодні замінили 6 балок на правому проїзді. Після цього мостовики розпочнуть влаштування монолітної прогонової будови.

Просимо водіїв звернути увагу на дорожні знаки, встановлені на ремонтованій ділянці. Рух транспорту відбувається у реверсному режимі.

Дорога М-30 Стрий – Ізварине має міжнародне значення та з’єднує західні області зі східними. В умовах майже повного блокування портів України, товарообіг із союзними державами забезпечує виживання вітчизняної економіки. Він відбувається саме завдяки дорогам. Завершення ремонтних робіт на ділянках М-30 у всіх областях допоможе збільшити пропускну здатність дороги та частково розвантажити трасу М-06 Київ – Чоп.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше