Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Тернополя • Тернопільська футзальна ліга: покер, п’ять хет-триків і два автоголи • У першій лізі очікується супертрансфер за участю вихованця тернопільського футболу • У лікарні помер снайпер з Тернопільщини • Під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • На Запоріжжі загинув бойовий медик з Тернопільщини • Два роки надій на сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Програма «Зимова підтримка» запрацювала: як отримати 1 000 грн допомоги • Сьогодні стартувала Тернопільська футзальна ліга: чотири дивізіони та 38 команд • На Тернопільщині зібрали понад мільйон тонн цукрових буряків • Жителя Тернополя судитимуть за отримання 1500 доларів хабаря • Тернопільський карʼєр продає завод із виробництва мінпорошку • На Тернопільщині колишній адвокат постане перед судом за зберігання зброї • Хочуть зняти “прокляття”: клуб Прем’єр-ліги збирається поїхати з Тернополя • Мешканця Тернопільщини підозрюють у спробі незаконного ввезення 1440 електронних сигарет • На Донеччині загинув командир гранатомета з Тернопільщини • ФК «Максимівка» заявив на Тернопільську футзальну лігу 9 гравців • Тернополянка продала у сексуальне рабство чотирьох землячок • Міськрада має повернути землю, що є частиною Нацпарку • У Бережанах жінка впала в канаву і не могла вибратися самостійно  • Небесний легіон поповнив ще один Герой з Тернопільщини • На Тернопільщині численні травми отримав 8-річний школяр • П’яний водій буса спричинив аварію у Тернополі • Команда з Тернополя на футзальну лігу заявила чемпіона України та області • Козівщина в скорботі: “на щиті” до рідного дому повернувся мужній воїн
rss

У 2025 році міськрада з Тернопільщини виплачуватиме за народження дитини по-іншому: що зміниться?


Опубліковано: 10 Серпня 2024р. о 13:41

 
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. грн сім’ям (виключно – жителям Чортківської громади) за народження дитини. Ці кошти виплачують додатково, крім тих, що передбачені з державного бюджету. Але у 2025 році умови для отримання виплати дещо зміняться.

На засіданні виконкому внесли зміни до «Програми підтримки породіль на 2024-2026 роки», відповідно до якої у 2025 році зміняться умови для отримання виплати, а саме:

– дитина повинна бути народжена у пологовому відділенні Чортківської центральної міської лікарні;

– хтось один із батьків повинен офіційно працювати у Чортківській громаді, тобто бути платником податків до місцевого бюджету (це не стосується людей з інвалідністю);

– породілля має бути зареєстрованою у Чортківській громаді не менше ніж за 3 (три) місяці до дня народження дитини.

Така ініціатива міської влади має на меті допомогу і сім’ям, які попри все народжують дітей, і пологовому відділенню Чортківської центральної міської лікарні. Національна служба здоров’я України диктує свої вимоги: аби у лікарні могло функціонувати пологове відділення, за рік воно повинне приймати 400 пологів. Які кроки плануємо надалі для розвитку пологового – розповімо невдовзі.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
15 Листопада
14 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше