Найсвіжіше:
• «Лікар із Сирії» виманив у пенсіонерки з Тернополя близько 10 тисяч євро • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Одразу дві команди з Тернопільщини вийшли до фіналу «Кубка регіонів» • Заліщицький «Дністер» вийде з відпустки 29 червня • У Кременці засудили чоловіка, який викрав сумку з грошима та паспортом • На Бережанщині засудили жінку, яка засіяла озимою пшеницею заповідні землі заказника • На Збаражчині судили пенсіонера за побиття односельчанина • Чому професійна чистка зубів важлива для всіх • Тарифи на воду для населення: Тернопіль з 1 липня буде у ТОП-3 • Мобілізація по-новому в Україні: чи мобілізують з відстрочкою, кому можуть скасувати бронь і де найменше призивають • У Тернополі ремонтуватимуть вулиці Руську та Поліську: рух транспорту частково обмежать • На війні загинув 25-річний воїн з Тернопільщини • На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії • П’яний водій з Кременеччини збив жінку та втік з місця аварії • Назавжди 30: на Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • 50 розвідкових траншей: експедиція на Монастирищині не виявила масового поховання • Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів • На війні загинув солдат Іван Бачинський з Тернопільщини • У Бережанах у ДТП неповнолітній зазнав численних тілесних ушкоджень • На Донеччині загинув військовий з Бережанщини • Секрети раннього врожаю: яке насіння капусти вибрати для городу • Вантажні перевезення рефрижератором: чому важливо здійснювати контроль температури під час транспортування • Тернополянин очолив відому технологічну компанію • Білий торт у вишиванці: тернополянці допоміг створити смаколик ШІ • Тернопільщина прийматиме масштабні футбольні змагання за участю 24 команд
rss

Тістечка “Персики” від Марини Білозерової


Опубліковано: 19 Лютого 2022р. о 9:00

Колись “Персики” готували на всі весілля, вони красиві й дуже смачні. Це моя улюблена випічка з дитинства! Спробуйте і ви приготувати, це неважко. Трішки часу займає, але повірте, це того варте!

3,5-4 скл. борошна, 

3 ст. ложки кукурудзяного крохмалю, 

80 г масла, 

1 яйце і 3 жовтки, 

1,5 ч. ложки розпушувача, 

1 скл. цукру,

дрібка солі, 

1 п. ванільного цукру, 

3 ст. ложки сметани (бажано домашньої). 

Для декору: сік моркви, сік з буряка, цукор. 

Начинка: варене згущене молоко, масло, горіхи, крихти з середини печива подрібнити руками.

Яйця збити з цукром, ванільним цукром та сіллю, додати сметану, масло кімнатної температури, гарно збити. Частинами додати борошно з розпушувачем та крохмалем. Замісити м’яке тісто, щоби не прилипало до рук. Зробити невеличкі кульки, як горіх (а якщо маєте кухонні ваги, то відважуйте по 23-25 г), покласти на деко, застелене пергаментом, трішки приплюснути долонею, випікати при 180 градусах, часу не скажу, бо ніколи не засікала.

Як спечеться, ще гарячим виймати серединку (мені найкраще це робити ножем), можна чайною ложкою. Як вистигнуть, начинити, склеїти дві половинки докупи. Одну сторону вмочити у сік буряка, іншу – в сік моркви, обкачати в цукрі. Залишити на пару годин, щоби підсохли.

Головне – не засушити печиво в духовці, щоби не було тверде. В оригіналі рецепта було 2 яйця, теж смачно, але спробувала 1 яйце+3 жовтки, то мені сподобалось так більше


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
27 Червня
26 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше