Найсвіжіше:
• Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство
rss

Тернополянин причетний до серії грабежів


Опубліковано: 5 Вересня 2025р. о 17:15

Оперативники Тернопільського районного управління поліції встановили особу зловмисника, який скоїв щонайменше два грабежі в магазинах обласного центру. Ним виявився 24-річний місцевий житель, який раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

До правоохоронців звернувся представник торгового закладу, розташованого на вулиці Торговиця. Він повідомив, що невідомий чоловік відкрито викрав товар із магазину, а на спроби працівників його зупинити – втік.

У ході перевірки поліцейські з’ясували, що аналогічний злочин було скоєно ще в одному з магазинів на вулиці Київська. Оперативники встановили особу, причетну до обох фактів грабежу.

Слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за частиною 4 статті 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру. Триває розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше