Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

Тернопільським дорожникам у роботі допомагають новітні технології


Опубліковано: 12 Липня 2016р. о 9:40

 20160706_115637Ще чотири камери відеоспостереження в он-лайн режимі встановила Служба автомобільних доріг на автошляхах Тернопільщини. Таке ноу-хау дорожники почали використовувати декілька років тому, спочатку встановили дві камери, а на сьогодні їх вже 16.

Розташований відеонагляд на небезпечних ділянках доріг, спусках і підйомах та крутих поворотах. Це дозволяє краще та оперативніше контролювати і при потребі реагувати на ситуації які виникають на дорогах.

Всі 16 камер розташовані на державних автошляхах, а саме: М-12 Стрий-Тернопль-Кіровоград-Знам’янка,  М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече та Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль.

Також, декілька днів тому на автодорозі Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка запрацювали три інформаційні табло, які розташовані при в’їздах в обласний центр, із західної сторони поблизу села Підгороднє, зі східної  – села Смиківці.

Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, – «Камери допомагають нам у роботі, так як в будь який час можемо побачити ситуацію на дорогах, а інформативне табло в поміч водіям та пішоходам – на ньому висвітлюється корисна інформація: попередження про пішохідний перехід, інтенсивність і обмеження руху, температура повітря та інше».

Місцеві жителі сіл Смиківці та Підгороднє зауважують, що з появою табло стало набагато легше переходити пішохідний перехід, особливо ввечері, а водії уважніші і їздять повільніше.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше