Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув 50-річний помічник гранатометника з Тернопільщини • На війні загинув 40-річний військовослужбовець з Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть колишнього головного податківця області • Війна забрала життя 44-річного військового з Тернопільщини • Подружжя з Бережан незаконно виготовляло та збувало алкогольну продукцію • Ще один чемпіон України залишив заліщицький «Дністер» • На Тернопільщині помер староста села • Жорстока війна забрала життя військового з Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини з футболу дозаявив гравця «Гірника-Спорт» • Півтора року надій і сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Автомобілі в лізинг Київ: переваги для бізнесу та приватних осіб • Збаразький «Галич» дозаявив гравця з чемпіонату Івано-Франківщини • Померла жінка, яку облила бензином та підпалила 53-річна жителька Бережан • Чотириразовий футбольний чемпіон Тернопільщини поповнив склад «Агрона» • На Кременеччині судитимуть директора комунального підприємства • У Тернополі горіла багатоповерхівка • Священники з Тернопільщини закликали відмовитися від іграшок Labubu через їхню схожість з чортом • У Тернополі відкрили палац для французьких авто • Ексзаступник начальника Тернопільської ОВА, який вів «бухгалтерію подяк», відправився за ґрати • «Ветеранський простір – Тернопільщина» підсумував результати роботи за другий квартал 2025 року • Колишній оборонець ФК «Тернопіль» перейшов до великоберезовицького «Сокола» • На Сумщині загинув 32-річний воїн з Тернопільщини • На Монастирищині незаконно вирубали дерев на майже пів мільйона • Військова частина повідомила про загибель солдата з Тернопільщини • У Тернополі ветерани війни заснували музичний гурт
rss

Тернопільський апеляційний суд призначив порушниці штраф, але залишив права водія


Опубліковано: 24 Березня 2021р. о 16:07

Суддя Тернопільського апеляційного суду розглянув апеляційну скаргу Ірини Я. на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 7 грудня 2020 року.

Місцевим судом визнано доведеним, що пізно ввечері 6 листопада 2020 року Ірина Я., керуючи технічно справним автомобілем “Мерседес”, у с. Байківці Тернопільського району не врахувала дорожню обстановку та, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, допустила зіткнення з автомобілем “Мазда”, спричинивши  механічні пошкодження обом транспортним засобам.

Постановою місцевого суду Ірину Я. визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП (порушення учасником дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинили пошкодження транспортних засобів) та накладено адміністративне стягнення –  позбавлено права один рік керувати транспортними засобами.

Як повідомляє пресслужба Тернопільського апеляційного суду, не погодившись із судовим рішенням, Ірина Я. та її захисник подали апеляційну скаргу та просили дану постанову скасувати і винести нову, якою накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу. Зокрема, Ірина Я. зазначила, що не заперечує своєї вини у вчиненні правопорушення, повністю відшкодувала потерпілій 110 тис. грн заподіяної шкоди, і вона жодних претензій до неї не має.

Водночас апелянтка зазначила, що на її утриманні перебувають батьки похилого віку, які проживають у Теребовлянському районі, і через складні захворювання потребують щоденного відвідування для догляду і лікування. Крім того, важко хворий її чоловік, що підтверджується випискою з лікарні. Зважаючи на це, просила не позбавляти її права керувати транспортними засобами.

Також Ірина Я. вказала, що через неналежне повідомлення була відсутньою під час розгляду справи у суді першої інстанції.

Розглянувши матеріали справи та дослідивши доводи апеляційної скарги, суддя Тернопільського апеляційного суду прийшов до висновку, що внаслідок неповноти судового розгляду місцевий суд належним чином не врахував особу порушниці та обрав Ірині Я. найбільш суворий вид стягнення, передбачений санкцією статті, що є несправедливим.

З огляду на наведене, Тернопільський апеляційний суд апеляційну скаргу Ірини Я. та її захисника було задоволено; постанову суду першої інстанції в частині накладення адміністративного стягнення – змінено та до порушниці застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
18 Липня
17 Липня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше