Найсвіжіше:
• Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля» • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • «Агрон» зупинився за крок до фіналу аматорського чемпіонату України (фото) • На Бучаччині покарали чоловіка, який зливав локації ТЦК • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Майже два роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Чи зможе «Агрон» вдруге переписали власну історію? • У Тернополі бабця лишила дитину і поїхала: 2-річний хлопчик опинився сам серед ночі • ФК «Збараж» посилює тренерський штаб • У центрі Тернополя сталася бійка: поліцейські вилучили зброю • «Укрзалізниця» подвоює кількість рейсів «Інтерсіті» між Тернополем та Києвом • Відомий зборівчанин відмовляється від ордена «За заслуги перед Польщею» • Тернопільське видавництво отримає 125 млн грн на друк підручників для 9 класу • Страшна війна забрала життя 47-річного воїна з Тернопільщини • Співак з Тернопільщини довів до сліз молодшу на 28 років дружину: “Досі шокована” • Родина обрала Росію, а він – Україну: на Бережанщині попрощалися з полеглим воїном • У Тернополі провели унікальну високотехнологічну операцію на судинах серця • Живий, але виснажений: на Борщівщині знайшли зниклого чоловіка • Шахрайство на 1,2 млн грн – на Тернопільщині викрито діяльність міжрегіональної групи із постачання дров • На Козівщині гість під час застілля обікрав господаря: викрав долари та динари • Сюрприз для дівчини: як подарувати незабутні враження • Стало відомо, скільки офіційно заробила тернопільська «Нива» на трансфері воротаря до «Динамо» • Облив бензином і погрожував підпалити: розбірки біля Тернополя • Дільничий офіцер з Бережан, котрий пройшов пекло війни, нагороджений «Срібним хрестом»
rss

Тернопільські ветерани візьмуть участь у чемпіонаті України з футзалу


Опубліковано: 18 Квітня 2024р. о 17:26

Команда «Ветерани Тернопільщини 40+» братиме участь у відбірковому етапі чемпіонату України з футзалу серед ветеранів, яким виповнилося 40 років і більше. Змагання проходитимуть 20-21 квітня у Житомирі.

Розкладі ігор за участю команди «Ветерани Тернопільщини 40+»:

20 квітня. 14.40 «ГазМяс» (Житомир) – «Ветерани Тернопільщини 40+»

20 квітня. 17.10 «Ветерани Тернопільщини 40+» – «ДДХ-Альтернатива» (Дніпро)

21 квітня. 13.00 КФК (Кременчук) – «Ветерани Тернопільщини 40+»

21 квітня. 14.40 «Ветерани Тернопільщини 40+» – «Dream Team Symy» (Суми)

Склад команди «Ветерани Тернопільщини 40+»: Салик Микола, Юнаков Євген, Бадло Ігор, Гоцалюк Віталій, Шум Сергій, Папіровський Віталій, Бардокін Роман, Гамов Андрій, Зянько Юрій, Марцінковський Ігор, Магда Олександр, Бадло Максим, Кібляр Віктор, Ковалик Віктор, Богородіченко Сергій, Кондзьолко Андрій, Лук’янов Сергій, Пятничко Володимир.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
21 Червня
20 Червня
19 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше