Найсвіжіше:
• Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини
rss

Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: отримав важке поранення в голову і не вийшов з коми


Опубліковано: 4 Грудня 2022р. о 8:16

Стало відомо, що у ніч на 29 листопада перестало битися серце ще одного нашого земляка, 50-річного Івана Івановича Підгірного з Коропця. Герой отримав важке поранення в голову ще 16 вересня під час виконання бойового завдання на Донеччині. І весь цей час чоловік був у комі в столичному госпіталі.

У серцях рідних жевріла надія, що близька для них людина одужає. Але серце Героя не витримало… У вічній скорботі залишилися дружина, мати, дві доньки, син та внук загиблого Захисника.

– Спи спокійно, Іван… Ти отримав свою особисту Перемогу. Нам усім її треба довести до кінця.  Дякуємо за твою Жертву, за твоє віддане серце, за героїзм, за добро, – йдеться в повідомленні Коропецької селищного ради.  

Учора, 3 грудня, Іван Підгірний у рідному Коропці знайшов останнє місце свого спочинку…

Спи спокійно, славний Воїне і вірний сину України! Вічна пам’ять і шана всім Героям, які поклали на вівтар Вітчизни найдорожче – своє життя.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше