Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Стало відомо, яке місце займає Тернопільщина за кількістю придбаних дронів


Опубліковано: 10 Січня 2024р. о 20:59

Згідно з відкритими даними, у 2023 році на закупку дронів взагальному витрачено з місцевих бюджетів 2,6 млрд грн на 26 920 БпЛА. Про це повідомляє проєкт DOZORRO Transparency International Ukraine.

Тернопільською областю було закуплено 1 879 дронів на 64,5 млн. грн. За кількість приданих дронів, наша область посідає п’яте місце. Більше за Тернопільщину придбали дронів у Дніпропетровській– 3 435 штук, Львівській – 3 390, Київській – 2 894 та Івано-Франківській областях – 2 524.

Якщо взяти по витрачених коштах на придання дронів, то з 64,5 мільйонами гривень Тернопільська область посідає серед регіонів України аж 14 місце. Очевидно, наша область вирішила взяти «кількістю», а не «якістю», тобто не дорогими FPV-дронами.

Загалом найпопулярнішими на Prozorro були різні варіанти DJI Mavic, DJI Matrice та FPV-дронів. Водночас є замовлення на українських безпілотників “Лелека”, “Фурія”, “Валькірія” тощо.

Серед міст найдорожчі замовлення зробили Дніпро, Кривий Ріг та Житомир – загалом кожне місто придбало безпілотників на понад 150 млн. Тернопільська міська рада з сумою 45,4 млн. грн. ділить з Черкасами 7-8 місця. Загалом Файне місто за цю суму придбало 417 дронів.  


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше