Найсвіжіше:
• Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень
rss

Тернопільщина попрощалася зі ще одним своїм Героєм: без батька залишилися двійко маленьких діток


Опубліковано: 12 Лютого 2023р. о 10:30

11 лютого у Чорткові знову сумом оповитий день, бо провели в останню дорогу турботливого сина, коханого чоловіка, люблячого батька та просто неймовірно відважного Віталія Мяковського.
Як розповідають друзі та знайомі Героя, чоловік був веселий та роботящий, завжди готовий першим прийти на допомогу. Працював закордоном, щоб забезпечити безтурботне дитинство двом маленьким діточкам.
Вирішив захищати рідну Україну майже з перших днів – весною минулого року приєднався до лав ЗСУ. Мужньо відвойовував кожний клаптик нашої землі та беріг спокійний сон українців до 5 лютого… Загинув Віталій в населеному пункті Новоселівка, що на Донеччині.
Вдома у Воїна осиротіли батьки, двійко маленьких діток та дружина…
Висловлюємо співчуття рідним та близьким… Вічна пам’ять…
Герої не вмирають!
Фото: Любомира Габруського

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше