Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Тернопіль приймав ветеранський чемпіонат України з футболу (+фото)


Опубліковано: 27 Травня 2023р. о 20:34

Сьогодні, 27 травня, Тернопіль у рамках ветеранського чемпіонату України 55+ пам’яті видатного вітчизняного футболіста та тренера Володимира Федоровича Лозинського приймав групу «Захід-2», у якій за вихід до фіналу змагалися три команди: «Євроінтер’єр» (Тернопіль), «Агробізнес» (Волочиськ) та збірна Ліги ветеранів Львівщини.

На жаль, тернопільські ветерани програвши обидва поєдинки, вибули зі змагань. У першому з них тернополяни поступилися команді «Агробізнес» з Волочиська Хмельницької області – 1:4. І хоча активніше гру розпочали саме тернополяни, вони мали два дуже хороші моменти, щоби відкрити рахунок у першому таймі, однак своїми нагодами вони не скористалися, за що були покарані суперниками трьома забитими м’ячами у першій половині матчу. У другому таймі команди обмінялися голами і матч завершився за користь гостей з Хмельниччини – 4:1.

Єдиний м’яч у нашій команді забив Сергій Шум, у суперників дубль на рахунку Костянтина Сахарова, ще по одному м’ячу забили головна зірка «Агробізнесу» Едуард Цихмейструк та Микола Федорко.

У другому матчі «Євроінтер’єр» (Тернопіль) поступився збірній Ліги ветеранів Львівщини – 0:1. Єдиний м’яч у цій зустрічі на рахунку відомого у минулому нападника Романа Лаби, котрий свого часу виступав за «Торпедо» (Луцьк), «Карпати» (Львів), «Буковину» (Чернівці), «Верес» (Рівне) та ряд інших клубів.

Долю ж єдиної путівки до фінальної частини чемпіонату було вирішено в матчі збірної Львівщини та «Агробізнесу» з Волочиська. Вигравши 2:1, переможцем зонального етапу став представник Хмельниччини (на голи Олександра Громніцького та Ігоря Кшевіцького, суперник відповів одним забитим м’ячем у виконані Володимира Корецького). Отож, «Агробізнес» і зіграє у фіналі чемпіонату України, який відбудеться 17-18 червня у Києві.

                               Підсумкова турнірна таблиця

Команди

1

2

3

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Волочиськ

х

2:1

4:1

2

2

0

0

6:2

6

2

Львів

1:2

х

1:0

2

1

0

1

2:2

3

3

Тернопіль

1:4

0:1

х

2

0

0

2

1:5

0

«Євроінтер’єр» (Тернопіль) у чемпіонаті України серед ветеранів був представлений у такому складі: Віктор Назарук, В’ячеслав Торський, Анатолій Яцина, Іван Чіп, Олег Фриз, Василь Снітинський, Олег Тимець, Віктор Данилишин, Юрій Губаренко, Ігор Шпікула, Ярослав Рикун, Іван Сохацький, Олег і Ігор Бендесюки. Представник команди – Михайло Данилюк.

Нагадаємо, згідно регламенту змагань до заявки команди на турнір дозволяється включення гравців віком 55 років та старші (тобто 1968 р.н. та старші), а також трьох гравців віком 50 років та старше (тобто 1973 р.н. та старші).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше