Сьогодні, 17 травня, відбулися матчі третього туру чемпіонату Тернопільської області з футболу 2026 року у вищій та першій лігах.
Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів.
Вища ліга. 3 тур
- ФК “Збараж” «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – 1:0 (0:0)
- «Поділля» (В. Березовиця) – ФК “Нараїв” – 4:1 (2:1)
- ФК “Борщів” – «Сокіл» (В. Березовиця) – 1:0 (1:0)
- «Поділля» (Васильківці) – «Агрон» (Великогаївська ОТГ) – матч відбудеться 20 травня
- «ФАТ-Вікнини» – вихідні
Перша ліга. 3 тур
- «Медобори» (Зелене) – “Арсенал” (Теребовля) – 5:2 (3:0)
- ФК “Бучач” – «Шлях» (Байковецька громада) – 1:0 (0:0)
- “Нічлава» (Жилинці-Пилатківці) – ФК “Трибухівці” – 2:1 (1:0)
- ФК “Борщів-2” – вихідний
P.S.: Деталі матчів очікуйте згодом…
До теми: “Агрон» – володар суперкубку Тернопільщини з футболу: деталі”
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



